Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu Orłem Aktywności Fizycznej 2020.

Zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie było możliwe dzięki opiniom klientów.

 

– To wyróżnienie jest dowodem, że OSiR cieszy się uznaniem i dużą popularnością wśród odwiedzających. Nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ kryterium jej przyznawania stanowią opinie klientów. To dzięki nim zostaliśmy liderem aktywności fizycznej w naszym rejonie. Dziękujemy za Wasze wsparcie i pozytywne opinie zwłaszcza w tak trudnych czasach – informuje OSiR.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

W przeciwieństwie do programów, w których uiszczenie opłaty jest warunkiem przyjęcia — Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata odnajdujemy ogromną ilość ocen, które bierzemy pod uwagę w naszym programie. Warto nadmienić, że takie technologie są wykorzystywane między innymi przez takich gigantów, jak Google i Facebook. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. Następnym etapem jest zsumowanie ocen ze wszystkich odwiedzonych stron. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości.

 

ren


 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
1 rok temu

O losie , orzeł 🙂

Ryszard
Ryszard
1 rok temu

Na takie rzeczy sa wydawane publiczne pieniądze, szok. Wiadomo ze orly kosztuja wpisowe 4000 i każdy zostaje wyróżniony (kto wplacil wpisowe)