OSP KSRG Jednorożec z nowym samochodem bojowym

– To pierwszy raz w historii naszej gminy, że pozyskaliśmy nowy samochód strażacki indywidualnym staraniem. Jestem dumny i szczęśliwy – napisał w mediach społecznościowych wójt Krzysztof Iwulski.

 

Koszt średniego wozu pożarniczego to prawie milion złotych. OSP z Jednorożca uzyskała dofinansowanie na zakup samochodu w wysokości 475 tys. zł ze środków pochodzących z KRSG i MSWiA. Pozostałe pieniądze pochodziły ze środków własnych i dotacji samorządowych tj.: dotacja 100 tys. zł od Samorządu Województwa Mazowieckiego, 360 tys. zł dotacji z budżetu Gminy Jednorożec.

Wójt Krzysztof Iwulski nie kryjąc radości podziękował za wsparcie i współpracę staroście Krzysztofowi Bieńkowskiemu, komendantowi powiatowemu PSP Przasnysz Waldemarowi Białczakowi, ministrowi Maciejowi Wąsikowi, komendantowi wojewódzkiemu PSP Jarosławowi Nowosielskiemu, byłemu staroście, obecnie radnemu powiatowemu Zenonowi Szczepankowskiemu, radnemu Sejmiku Mazowieckiego Konradowi Wojnarowskiemu, marszałkowi Adamowi Struzikowi i Samorządowi Województwa Mazowieckiego, radzie Gminy Jednorożec z przewodniczącym Cezarym Wójcikiem na czele, pracownikom Urzędu Gminy i Stowarzyszeniu Koło Gospodyń Wiejskich w Jednorożcu Kalina.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments