OSP KSRG Jednorożec walczy o dofinansowanie w konkursie Harnasia. Każdy głos przybliża jednostkę do wygranej!

Strażacy z jednostki OSP KSRG Jednorożec biorą udział w konkursie marki Harnaś. Przypomnijmy, że na jednostkę można oddawać głos codziennie do 15 października.

 

Jednostka OSP KSRG Jednorożec bierze udział w loterii marki Harnaś. Browar przeznaczy część zysków ze sprzedaży piwa na bezpośrednie dofinansowanie dla oddziałów OSP, które otrzymają największą ilość głosów w głosowaniu internetowym.

– Strażacy Ochotnicy pomagają każdemu. Ratują nasze życie, zdrowie i mienie. Bezinteresownie poświęcają swój czas i narażają własne bezpieczeństwo dla dobra innych. Harnaś chce wyrazić uznanie za ich bohaterstwo i okazać im wdzięczność – informują organizatorzy konkursu.

Jednostka z Jednorożca szybko pnie się do góry. Jeszcze niedawno znajdowała się poza setką, dziś jest już w pierwszej 15.

 

– Głosujcie, udostępniajcie i komentujcie aby zwiększyć zasięg i dotrzeć do jak największej ilości osób – apelują druhowie.

Jednostki OSP z największą liczbą głosów otrzymają:

  • 2 x 10 tys. złotych
  • 5 x 6 tys. złotych
  • 50 x 3 tys. złotych.

 

Każdy, kto zechce wesprzeć jednostkę OSP z Jednorożca może głosować codziennie od 15 sierpnia do 15 października pod poniższym linkiem:

https://piwoharnas.pl/glosuj-na-osp

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
1 rok temu

Harnaś nie jednemu strażakowi ratuje życie 😉😉😉