OSP KSRG Jednorożec w czołówce konkursu Harnasia

Strażacy z jednostki OSP KSRG Jednorożec wzięli udział w konkursie marki Harnaś. Udało im się dotrzeć do 11. miejsca i tym samym „zgarną” 3 tysiące złotych.

 

Jednostka OSP KSRG Jednorożec wzięła udział w konkursie marki Harnaś. Browar postanowił przeznaczyć część zysków ze sprzedaży piwa na bezpośrednie dofinansowanie oddziałów OSP. W ten sposób firma chce wyrazić uznanie dla strażaków i okazać im wdzięczność.

Jednostka z Jednorożca od samego początku dzielnie walczyła o grant. Jeszcze niedawno znajdowała się poza pierwszą setką, jednak dzięki mobilizacji mieszkańców i samych druhów, dotarła do 11. pozycji i tym samym otrzyma nagrodę w wysokości 3 tys. złotych.

 

– Dziękujemy wszystkim, którzy codziennie oddają na nas głosy. Dzięki wam udało się dotrzeć do 11. miejsca, tym samym gwarantując wygraną w kwocie 3 000 złotych. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że nie mamy już szansy dostania się do 7. miejsca i wygrania większej sumy – informują strażacy z Jednorożca.

Serdecznie gratulujemy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtuś
Wojtuś
1 rok temu

W piciu???

Konrad
Konrad
1 rok temu

Gratuluję. Głosowałem wielokrotnie .ten Jelcz 422 rodzynek piękny . ❤️

harnaś
harnaś
1 rok temu

konkurs na wypicie największej liczby harnasi na głowę?

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  harnaś

Dzięki głosom społeczeństwa jednostka wygrała pieniądze na zakup sprzętu a takie komentarze utwierdzają, że dalej ludzie żyją w epoce kamienia łupanego. Nie jest raczej istotne kto organizuje konkurs jeśli są do wygrania środki na nowy sprzęt. A Jednostce OSP Jednorożec udało się wygrać 3000zł i to powinno cieszyć nie tylko strażaków ale i społeczeństwo bo chłopacy robią co tylko się da by doposażyć jednostkę a nie siedzą i liczą na łaskawe dofinansowanie. Pozdrawiam