Osobówką „skosiła” znaki drogowe, latarnię i ogrodzenie. Uderzyła też w seata, auto wpadło na słup energetyczny…

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Kierująca bmw, po najechaniu na krawężnik straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w znaki drogowe i latarnię. Następnie najechała na tył seata. W wyniku zderzenia kierujący seatem uderzył w słup energetyczny, a kierująca bmw wjechała w ogrodzenie.

 

Wczoraj około godz. 17.20 dyżurny ciechanowskiej jednostki Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie.

– Jak ustalili ciechanowscy funkcjonariusze ruchu drogowego, 60-letnia kierująca bmw po najechaniu na krawężnik straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w znaki drogowe i latarnię. Następnie kobieta najechała na tył pojazdu seat, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego – relacjonuje asp. Magda Zarembska, rzeczniczka ciechanowskiej policji.

– W wyniku zdarzenia kierujący seatem uderzył w słup energetyczny, a kierująca bmw wjechała w ogrodzenie. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, żadna z osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi – dodaje.

Policjanci za spowodowanie kolizji ukarali 60-letnią ciechanowiankę mandatem karnym.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
2 miesięcy temu

Szybka Bapcia

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  Joanna

Że kto?