Ósmoklasiści zwiedzają Zespół Szkół w Chorzelach. Poznają ofertę nauczania

22 marca w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach rozpoczął się cykl dni otwartych skierowanych do uczniów klas ósmych szkół podstawowych działających na terenie miasta i gminy Chorzele.

 

– Jako pierwsi przybyli do naszej szkoły uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Zarębach. Na początku spotkania uczniów i opiekunów powitała dyrekcja szkoły pani Anna Kostrzewa i pani Agnieszka Szymaniak. Uczniowie zostali zapoznani z ofertą szkoły na rok szkolny 2023/2024 oraz mieli możliwość zwiedzania szkolnej infrastruktury – relacjonuje ZSP.

Ósmoklasiści poznali nauczycieli oraz mogli obejrzeć sale lekcyjne, a także dostępną bazę sportową.

– Uzyskali informacje o historii, tradycjach i osiągnięciach szkoły. W dalszej części uczniowie uczestniczyli w warsztatach przeprowadzonych przez nauczycieli przedmiotów zawodowych, Monikę Kłodowską i Patryka Szwejkowskiego – relacjonuje szkolna społeczność.

 

Spotkanie zakończyło się obejrzeniem filmu promocyjnego szkoły oraz konsumpcją przygotowanych słodkości.

– Serdecznie dziękujemy uczniom ze Szkoły Podstawowej w Zarębach za przybycie i zapoznanie się z ofertą naszej szkoły. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu w naszych murach – podsumowuje.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments