Oskar Berezowski z ZSP Przasnysz lektorem książki „Czerwona wścieklizna. Notatnik”

Uczeń Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu został lektorem książki „Czerwona wścieklizna. Notatnik” autorstwa Piotra Jastrzębowskiego.

 

Oskar Berezowski, uczeń z Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu w miniony weekend wziął udział w promocji książki „Czerwona wścieklizna. Notatnik” autorstwa Piotra Jastrzębowskiego, która odbyła się w Parku Nauki Torus w Ciechanowie.

Książka opowiada o grupie ocalałych, którzy przemierzając postapokaliptyczną Polskę, odnajdują w Ciechanowie notatnik mężczyzny. Ten opisuje w nim swoje przeżycia od przedednia rosyjskiego ataku.

Jak się okazuje powieść została wydana także w wersji audiobooka, a jej lektorem był właśnie Oskar.

 

– Oskar znany jest w naszej szkole ze swoich nieprzeciętnych zdolności recytatorskich. Uczestniczy w konkursach poetyckich, aktywnie działa w szkolnym klubie bibliotecznym „Za Regałem”. Jak widzimy jego talent został dostrzeżony w innych kręgach. Praca nad realizacją „Wścieklizny” było dla Oskara ciekawą przygodą, którą zamierza kontynuować w przyszłości. Czekamy z niecierpliwością na efekty kolejnych projektów – informuje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments