Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej drugą „Najlepszą Orkiestrę Dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” w województwie mazowieckim

W niedzielę, 12 czerwca Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej zajęła II miejsce w IX Konkursie na Najlepszą Orkiestrę Dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim.

 

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Krzynowłodze Małej w niedzielę, 12 czerwca wzięła udział w IX Konkursie na Najlepszą Orkiestrę Dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim, który odbył się na terenie filii Gminnej Biblioteki w Kaskach. Patronat nad imprezą objął Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego.

O tytuł najlepszej orkiestry zawalczyło 15 zespołów. Każdy z nich zaprezentował się od jak najlepszej strony. Flecistka Oliwia Roman została doceniona przez jury i organizatorów, którzy przyznali jej nagrodę dla najmłodszego muzyka orkiestr dętych.

Występ reprezentantów powiatu przasnyskiego okazał się ogromnym sukcesem. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej zajęła II miejsce w konkursie i otrzymała nagrodę w wysokości 7500 złotych.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mała
Mała
13 dni temu

Gratulacje