Oldboy Przasnysz z pucharem Burmistrza Przasnysza

4 stycznia w hali sportowej przy ulicy Sadowej rozegrano kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboy o Puchar Burmistrza Przasnysza. Tryumfowała pierwsza drużyna przasnyskich oldboyów, która w finale pokonała 3-1 Baboszewo. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Żuromina, którzy w meczu o podium pokonali drugą ekipę z Przasnysza 5-0.

Do rywalizacji stanęło 8 drużyn składających się z zawodników w wieku 35+. Organizatorzy, MKS Przasnysz i przasnyscy oldboye, których scala znany i bardzo lubiany w środowisku Ryszard Stryjewski podzielili zespoły na dwie grupy po cztery zespoły. W grupach grano każdy z każdym po 15 minut. Sędziowali Marian Królikowski i Kamil Sekuna.

Klasyfikacja końcowa:
Oldboy Przasnysz I, Oldboy Baboszewo, Oldboy Żuromin, Oldboy Przasnysz II, Oldboy Mława, Oldboy Ostrołęka, Czarki Przasnysz, Oldboy Płońsk

Na zakończenie prezes MKS Przasnysz i członek jednej z ekip oldboyów Bogusław Postek wraz z dyrektorem ZSP Andrzejem Brockim wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy. Trzy pierwsze otrzymały ponadto okazałe puchary. Statuetkę dla najlepszego strzelca otrzymał Mariusz Walczak z Mławy, który zdobył 10 goli, a najlepszym bramkarzem wybrano Roberta Kędzierskiego z  Baboszewa. Uhonorowano także najstarszego zawodnika zawodów, został nim Ryszard Stryjewski z Przasnysza. Po turnieju wszyscy udali się do internatu ZSP na wspólny obiad.
Oldboy Przasnysz (I miejsce, na zdjęciu): Ryszard Stryjewski, Cezary Kowalski, Paweł Koszarski, Paweł Woliński, Piotr Kapuściński, Bernard Kamiński, Andrzej Kaliszewski