Okradł dziecko. Jego wizerunek uchwyciły kamery monitoringu

Mławscy policjanci z Wydziału Kryminalnego poszukują sprawcy kradzieży dziecięcego portfela z pieniędzmi. Dziewczynka robiąca zakupy z mamą, zostawiła portfel w przymierzalni sklepu. Jak wynika z ustaleń oraz zarejestrowanego monitoringu, ukradł go mężczyzna widoczny na publikowanych zdjęciach.

 

Do zdarzenia doszło 27 maja w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie galerii handlowej przy ul. Św. Wojciecha w Mławie. Złodziej, wykorzystując okazję, ukradł pozostawiony w przymierzalni, różowy, dziecięcy portfelik z pieniędzmi i legitymacją szkolną. Następnie sprawca porzucił portfel i legitymację na terenie sklepu, kradnąc pieniądze. Złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. To ok. 30-letni mężczyzna, krępej budowy ciała z widocznymi tatuażami na przedramieniu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt z mławską jednostką Policji. Informacje można przekazywać anonimowo, tel. 47 703 62 00 , 47 703 62 14 lub pisząc na skrzynkę profilu Facebook Policja Mława.

Sprawcy kradzieży grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 


 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
4 dni temu

Bohater z tatuażem…. Różowy portfelik ukraść dziecku potrafił i bezczelnie ogołocił z pieniędzy , szczyt chamstwa … świetnie że opublikowano wizerunek gościa…

Syn Zenka
Syn Zenka
4 dni temu

Zwykły denty frajer. Obyś chu** cierpiał ze wszystkimi plagami egipskimi w du***

Apgap
Apgap
4 dni temu

ZWYKŁA SZMATA

Adam
Adam
3 dni temu

Tylko napluć takiemu śmieciowi w ryj, oby te pieniądze odchorował