Ograniczenia w wydziale komunikacji w Przasnyszu

Dziś starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski ogłosił decyzję wprowadzającą ograniczenia w funkcjonowaniu Referatu Rejestracji Pojazdów. Od poniedziałku zgłaszanie kupna i sprzedaży pojazdu będzie możliwe tylko przez skrzynkę podawczą.

 

– Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną od dnia 15 marca 2021 roku do odwołania obsługa interesantów w zakresie ZGŁASZANIA ZBYCIA/NABYCIA pojazdów będzie odbywała się wyłącznie poprzez skrzynkę podawczą znajdującą się w wejściu do Referatu Rejestracji Pojazdów (budynek Centrum Aktywizacji Biznesu, parter) – poinformował powiat przasnyski.

 

Obsługa pozostałych spraw: rejestracji pojazdów i odbiór dowodów rejestracyjnych pozostaje bez zmian.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ORMO
ORMO
28 dni temu

Powrót do poprzednich zasad rejestracji pojazdów rozwiązałby problem w całej Polsce. Kombinacje przy przepisach i prawach PiSowcom się poprostu nie udają, czego się dotkną to spierd….

Que
Que
28 dni temu
odpowiada  ORMO

A może powrót do komuny by wszystko rozwiązał? Jak dla mnie to dobre zmiany, jakieś obowiązki należy wypełniać dla ładu i porządku. Tak samo zarąbiście uszczelnili rozliczenie VATu, nie ma wałów, oszczędność dla Państwa. Kwiczą tylko tacy, którzy się na lewiźnie dorobili przez wszystkie lata. A teraz koniec z oszustwami i fikcyjnymi fakturami na brata, co by se wyrównać