Ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu

Burmistrz Przasnysza ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu. Funkcję obecnie pełni Grzegorz Grabowski.

 

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowiska kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, numerem telefonu kontaktowego oraz dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu” do dnia 07 czerwca 2024 r. do godz. 15:00 osobiście w Biurze Obsługi Interesanta (parter) Urzędu Miasta w Przasnyszu, ul. Jana Kilińskiego 2 lub pocztą na adres: Urząd Miasta w Przasnyszu, ul. Jana Kilińskiego 2, 06-300 Przasnysz. W przypadku nadesłania oferty pocztą o dacie złożenia oferty decyduje data wpływu oferty do Urzędu Miasta w Przasnyszu.

W konkursie nie dopuszcza się składania ofert w formie elektronicznej.

Z uwagi na realizację zadań w zakresie działalności związanej z wychowaniem, edukacją, wypoczynkiem, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi, osoba wyłoniona do zatrudnienia będzie sprawdzana w Rejestrze Sprawców na Tle Seksualnym zgodnie z art. 12 pkt. 6 ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniem przestępczością na tle seksualnym.

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Przasnysza. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni w formie pisemnej i telefonicznej.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gumis
Gumis
29 dni temu

No to zobaczymy kto jest teraz debeściak i pokaże kto tu rządzi czy za zdradę będzie pstryczek w nos

Ziuta
Ziuta
28 dni temu
Reply to  Gumis

Klepią się po plecach. Buziaczki ślą na FB. Nie jest źle.

Jarek
Jarek
28 dni temu

Dziecinada.