Oferty pracy w powiecie przasnyskim. Sprawdź najnowsze ogłoszenia [29.10.2022]

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu dysponuje obecnie 17 propozycjami pracy zawierającymi 21 wolnych miejsc.

 

 • Poszukiwani są m.in. ślusarz, kierowca samochodu ciężarowego, a także dekarz.
 • hydraulik – Przasnysz – Rembud sp. z o.o.
 • pomoc elektryka – Przasnysz – Rembud sp. z o.o.
 • kierowca samochodu ciężarowego – Drążdżewo Nowe – ALFAHUSAR Mariusz Rogowski
 • pomocniczy robotnik budowlany – Przasnysz – kontakt przez PUP
 • ślusarz – Przasnysz – WIMEST s.j. Zakład ProdukcjiPomp w Przasnyszu M. Tarczyński, W. Szewczak
 • kierowca samochodu ciężarowego – Sierakowo – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DROGMIR”
 • inżynier budowy – Krzynowłoga Mała – Tomasz Gutowski
 • monter wod-kan – Przasnysz – Zakład Hydrauliczny „INSMONT” s.c. Emilian Kołakowski, Milena Rychcik, Sylwia Kołakowska

 

 • pracownik fizyczny – Przasnysz – Spółka Wodna Gmina Miasto-Przasnysz
 • pomocnik mechanika maszyn rolniczych – Bartołdy – Przedsiębiorstwo Produkcjno-Handlowo-Usługowe Monika Kołakowska
 • pomocnik mechanika – Wyrąb Karwacki – OLMATRANS LOGISTYK Sp. j. Sławomir Wdowiński, Agnieszka Wdowińska
 • mechanik samochodów ciężarowych – Przasnysz – Andrzej Sławski Usługi Transportowe
 • sprzedawca – magazynier – Przasnysz – „AGROMASZ” Sp. Zo. o.  w Przasnyszu
 • elektryk – Przasnysz – HYDROBUD Marcin Budny
 • fizjoterapeuta – Przasnysz – Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Przasnysz
 • mechanik pojazdów samochodowych – Przasnysz – MBREST
 • dekarz – robotnik budowlany – Przasnysz – ADACH

 

j.b.

Sprawdź również
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arr
Arr
1 miesiąc temu

Jakaś oferta pracy dla kobiet???

Marta
Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

jest rownouprawnienie
i mozna brac prace kojarzone z meskimi dowoli
wszystkie-feminizm, rownouprawnienie w realu gora
elgebetowcy na pewno juz wala drzwiami i oknami
bo to dla nich rowniez oferty .
Mozna nawet brak po kilka robot

Arr
Arr
1 miesiąc temu
Reply to  Marta

Wiem co to jest równouprawnienie. Niestety czasami potrzebne są też predyspozycje, kompetencje twarde i miękkie. Nie każda kobieta jest w stanie wykonywać męskie zawody. Tak samo nie każdy mężczyzna może być ,,przedszkolanką” czy wizażysta. Po prostu zwracam uwagę na problem, który panuje w Przasnyszu. O ile jakakolwiek praca dla faceta jest, z pracą dla kobiet jest trudno…

Nugat
Nugat
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

sugerujesz prace wygodna i dobrze platna dla wszystkich za biurkiem produkcji makulaturry, papieru lub laurek?
Jeszce 100, 200 lat temu i wczesniej jak chlop z baba sami sobie nie pomogli to pomarliby z glodu.
A na wsi zyla wiekszosc ludzi czyli zgaduje z 70 procent spoleczenstwa. Gwaltowny przyrost ludnosci miast , poczatkow kanalizacji to koncowka XIX wieku glownie na zachodzie..
Widzialem juz kobieTY!! liczba mnoga -nie jedna tylko wiele na dachach przy wymianie dachowek i na budowach kilka Latynosek !!! Poczatkowo zszokowany ale sie przyzwyczajam.

Arr
Arr
1 miesiąc temu
Reply to  Nugat

Nie sugeruje pracy wygodnej i dobrze płatnej. Jestem po studiach wyższych i w realiach przasnyskich bez znajomości i ustawek zarabiam najniższa krajową i ciągle żyje z umow na zastępstwo. Pracę znam. Spokojnie. Zarówno biurową (która w praktyce nie zawsze jest lekka i przyjemna), znam prace fizyczną. Znam prace z ludźmi, prace z dokumentami, prace na roli i ze zwierzętami. Trochę kultury proszę.

Amator
Amator
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

Studia wyższe .. pierwszy lepszy co w szkole miał 3 na szynach zapłacił czesne, pochodził i dali mu dyplom. 30 lat temu kiedy studia kończył 1% ludzi to było coś. Teraz już na sprzątaczkę wymagają wyższego wykształcenia :D.

Arr
Arr
1 miesiąc temu
Reply to  Amator

Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Nie każdy ukończył zacznie studia w Ciechanowie i Pułtusku. Niektórzy poświęcili czas i ukończyli dziennie uniwersytety pracując jednocześnie i otrzymując stypendium dla najlepszych 🙂 ale to tylko Przasnysz…
Zazdrość, złośliwość….

Obiektywny
Obiektywny
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

Odczep się od Przasnysza.

Marta
Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Obiektywny

Przasnyszanin ze znajomościami? Dla osoby bez znajomości Przasnysz to trudne miasto. Do samego miasta nic nie mam. Ale dla kobiet bez znajomości z pracą ciężko. Widzę, że przez przypadek poruszona została ,,gówno-burza”. Ja tylko chciałam zakomunikować problem. Szanujmy się….

Nugat
Nugat
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

W koncowce lat 90tych ubieglego stulecia namnozylo sie wiele platnych wyzszych szkol szczegolnie w duzych miastach 'przedluzajacych nazwisko’ z licencjatem albo nawet inzynierem.Takie zapotrzebowanie bylo dla majacych kase a chwilowo potrzebujacych wyzszej godnosci . Wszystkie te zarzadzania-marketingi czy inzyniery ochrony srodowiska itp. I to platne studia zaoczne gdzie zajecia odbywaly sie w weekendy co drugi tydzien przez trzy lata. Normalne jaja. Wysilek jedna piata 1/5 studiow dziennych. Pracy dla takiego inzyniera ochrony srodowiska nie ma ale powazanie, estyma w firmie niezwiazanej z branza ochrony srodowiska wzrasta bo juz ma wyzsze wyksztalcenie. To 'nieistotne’ ze wysilek czasowy do studiow dziennych piecioletnich niewspolmierny (… Czytaj więcej »

Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 miesiąc temu
Reply to  Nugat

Czy NUGAT myśli, że jeśli kobieta z wyższym wykształceniem jak pójdzie do elektryka czy hydraulika, to otrzyma pracę z pocałowaniem ręki? Chyba człowieku śnisz. Jak się wysyła CV do zwykłego Lidla, i wspomni się, że ma się wyższe wykształcenie i pracowało się tu i ówdzie, to takie CV odrzucają…. nawet znajomy facet poszedł do kierownika lidla złożyć CV to go wyśmiał, gdzie z takim wykształceniem. Takie są realia niestety. Nie liczy się wykształcenie, zdolności itp. W Przasnyszu liczą się tylko znajomości… wystarczy popatrzeć na stołki… Jeśli kobieta uczyła się całe życie, to dziwi niektórych, że chce pracować w typowej pracy… Czytaj więcej »

Nugat
Nugat
1 miesiąc temu
Reply to  Przasnyszanka

Droga Przasnyszanko.Nie wiem dlaczego szydzisz i pomniejszasz najpopularniejsza metode zdobycia pracy na swiecie z tzw znajomosci . Ogoolnie ladnie na swiecie nazywa sie to „z polecenia” . Znane na calym swiecie ze ktos calym zyciem porecza wydajac dobra opienie o rzetelnosci danego potencjalnego pracownika prospekta. Na poteznym rnku prywatnych firm na swiecie to normalka i dobrodziejstwo takiej mozliwosci. Nie krytykuj tego tylko pomysl od drugiej strony. Gdybys byla wlascicielem takiej prywatnej firmy ktora sama budujesz lub nawet pokoleniowo. Zniszczyc taka firme bardzo latwo. Nieraz wystarczy jedna partaczka , zniszczenie komus domu , samochodu przy naprawie przez niechlujnego pracownika. I frima… Czytaj więcej »

Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 miesiąc temu
Reply to  Nugat

Widać, że nie był PAN na moim miejscu. Bardzo współczuję ograniczonym horyzontom myślowym. Ciekawe czy PAN jak wykształci swoje dzieci i nie będą mogły znaleźć pracy w takiej mieścinie to też będzie PAN bronił swoich racji. Tak, wiem jak to wygląda. Prosty przykład POCZTA POLSKA… Praca po znajomości zatrudniają dziewczyny w ciąży. Czy to jest pracownik oplacny? Taki listonisz co wyjdzie w teren 4 dni, a później walnie l4?..

Nugat
Nugat
1 miesiąc temu
Reply to  Przasnyszanka

Zastanawiam sie czy w takiej konserwatywnej Japonii mozna dostac robote bez znajomosci z konkursu badz lapanki?
Czy Pana Toyode z Toyoty stac na takie ryzyko ?
Mysle ze tam moze byc duzo ciezej dostac robote BEZ polecenia czyli BEZ znajomosci.

......
......
1 miesiąc temu
Reply to  Amator

Studia studiom nierówne….

Marta
Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

Sugerujesz prace wygodna i dobrze platna dla wszystkich za biurkiem produkcji makulaturry, papieru lub laurek, pieczatek, pustych zamowien publicznych z wymaganiami pod sufit, ofert, reklam, korespondencji? Jeszcze 100, 200 lat temu i wczesniej jak chlop z baba sami sobie nie pomogli na roli to pomarliby z glodu. A na wsi zyla wiekszosc ludzi czyli zgaduje z 70 procent spoleczenstwa. Gwaltowny przyrost ludnosci miast , poczatkow kanalizacji to koncowka XIX wieku glownie na zachodzie.. Widzialem juz kobiety!! liczba mnoga -nie jedna tylko wiele na dachach przy wymianie dachowek i na budowach kilka Latynosek !!! Poczatkowo zszokowany ale sie przyzwyczajam powoli bo przy pelnej… Czytaj więcej »

Marta
Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Arr

Dokładnie tak