Odzyskano skradziony rower

W wyniku pracy operacyjnej policjanci z Komisariatu Policji w  Jednorożcu ustalili sprawcę  i odzyskali skradziony rower. Sprawca kradzieży 31  letni mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło 16 lipca br. mieszkaniec powiatu przasnyskiego wykonując prace geodezyjne na terenie gminy Jednorożec pozostawił  rower na poboczu drogi przypięty do drzewa. Po zakończeniu pracy mężczyzna stwierdził, że jego rower został skradziony o czym niezwłocznie  poinformował Policję. W wyniku pracy operacyjnej  policjanci ustalili i zatrzymali 31 letniego mężczyznę mieszkańca powiatu przasnyskiego,   który  ukradł rower marki Heller o wartości 1000 złotych. Jak się   okazało 31 latek   rower ukrył na swojej posesji i   przemalował na inny kolor aby nikt go nie rozpoznał.

Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor E. Ś.

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments