Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu

W czwartek, 30 stycznia 2014 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Policji insp. Marka Świszcz. Podczas odprawy podsumowano pracę przasnyskich policjantów  w 2013 roku.

W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście oraz kierownictwo, policjanci i pracownicy cywilni  przasnyskiej jednostki.

Spotkanie, jak co roku miało na celu podsumowanie działań przasnyskiej policji za 2013r. oraz przedstawienie  zadań na 2014r. mających na celu poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu

W swoim wystąpieniu Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Marek Świszcz omówił wkład pracy przasnyskich policjantów na tle garnizonu mazowieckiego  bardzo dobrze oceniając  ich pracę.

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu  przedstawił zebranym efekty pracy poszczególnych pionów komendy oraz stan bezpieczeństwa na terenie  powiatu przasnyskiego. Podkreślił ponadto bardzo dobrą współpracę z władzami samorządowymi  i podziękował za przekazaną pomoc finansową i wsparcie przasnyskiej policji. Następnie I Z-ca Komendanta Powiatowego mł. insp. Tomasz Łysiak zaprezentował  zagadnienia prewencyjne realizowane w 2013r  mające duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Podczas odprawy  Komendant Mazowieckiej Policji uroczyście wręczył mł.asp. Pawłowi Rykowskiemu – dzielnicowemu z KP w Chorzelach statuetkę zwycięzcy w plebiscycie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2013r.”

Na zakończenie Komendant Powiatowy w Przasnyszu podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za wysiłek, poświecenie i dobrą prace w minionym roku.Autor:

EŚ/EN

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments