Oddział chirurgiczny w Przasnyszu będzie przyjmował pacjentów! Zmiany godzin punktu DRIVE THRU

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu informuje, że od 3.05.2021r., ulegają zmianie godziny dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

 

Godziny pracy DRIVE THRU:

Poniedziałek 11:00-13:00
Wtorek 11:00-13:00
Środa 11:00-13:00
Czwartek 11:00-13:00
Piątek 15:00-17:00
Sobota 15:00-17:00
Niedziela 11:00-13:00

 

 

Szczegółowe informacje na temat wykonania badania, można uzyskać pod nr telefonu: +48 29 753 42 74.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 4.05.2021r. Oddział Chirurgii Ogólnej wraz z Pododdziałem urologicznym wznawiają przyjmowanie pacjentów.

 


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
4 miesięcy temu

Zaczną leczyć mieszkańców, łaskawcy.

alicja
alicja
4 miesięcy temu
odpowiada  Mariusz

Gdzieś był,jak był covid,trzeba bylo przyjśc i wspomóć personel i byś na własne gały zobaczył jak tam ludzie pracowali cięzko,,,,jak pot ich zalewał a nie pieprzysz głupoty .Mój ojciec tam umarł i mam wielki szacunek dla personelu,,tutaj podziekowanie dla pielegniarki Asi,Marioli .Magdy ,dla lekarzy i salowej nie znam imienia taka wysoka ,zawsze z humorem i pełna emaptii mój tata zawsze mówił,ze jak wchodzi na sale to tak jakby slonce dalo znac kazdego ranka,ze warto walczyc…Niby nic a tak wiele…. ,zawsze dla chorych z sercem ,,dawaly swój własny telefon, tacie ,dzieki czemu mialam kontakt z tata..trzymaly za reke w zlych chilach..łatwo… Czytaj więcej »

Danka
Danka
4 miesięcy temu
odpowiada  Mariusz

Bo do tej pory nic nie robilismy,leżelismy jak mopsy na kanapie i chrapalismy na calego.Mimo to ,zycze zdrowka Panu i calej rodzinie ..

Gustek
Gustek
4 miesięcy temu
odpowiada  Danka

Szkoda słów zawsze znajdą się ludzie wiecznie roszczeniowi którym nigdy nic pasować nie będzie–a serio to tylko należy życzyć zmęczonemu przasnyskiemu personelowi szpitala powrotu do normalności i dalszego zmniejszania napływu chorych na covid…

Zygmuntł
Zygmuntł
4 miesięcy temu
odpowiada  Gustek

Dokładnie,sam lezałem z covidem,z dala od domu,,,byłem,przezyłem i z tego bardzo sie cieszę,personel super,mimo zmeczenia zawsze był pomocny,nigdy nie brakowało mi wody,nie moglem wstac,zeby telefon nałodowac,zawsze była pomoc pod reka…salowa mi podłączyła i mialem kontakt z rodziną. W tych kombinezonach,maskach 12 h i caly czas w biegu ale zawsze usmiech w oczach,kto nnie był i nie korzystał wiec prosze sie nie wypowiadac,Ja wróciłem do zdrowia po półtora miesącu pobytu na tym oddziale i gdyby nie ten oddział i ci ludzie to nie wiem co by było ze mną,Szpital w Pzrasnyszu i ten oddział zawsze będę milo wspominał.

Mariusz
Mariusz
4 miesięcy temu
odpowiada  Gustek

Ja Roszczeniowy? Płacę składki, ale od prawie od roku nie mam dostępu do leczenia szpitalnego, bo teraz leczą tylko covid. Reszta umiera w oczekiwaniu na zabieg.