Od 2 maja wzmożony ruch pojazdów wojskowych. Dowództwo Operacyjne apeluje o zachowanie ostrożności i niepublikowanie zdjęć

Od wtorku, 2 maja, na drogach niemal całego kraju odbywał się będzie ruch kolumn pojazdów wojskowych. Pamiętajmy by zachować szczególną ostrożność.

 

W związku z rozpoczynającymi się ćwiczeniami, które zaplanowano zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Wojska Polskiego, od wtorku, 2 maja, na drogach niemal całego kraju odbywał się będzie ruch kolumn pojazdów wojskowych.

„W ramach największego tegorocznego ćwiczenia z wojskami pk. #Anakonda23, od 2 do 26 maja br. po drogach większości województw na terenie Polski przemieszczać się będą żołnierze i sprzęt wojskowy Sił Zbrojnych RP oraz armii sojuszniczych” – informuje Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych im gen. B. Kwiatkowskiego.

 

„Spotykając na drodze kolumnę wojskowych pojazdów trzeba zachować szczególną ostrożność. Zabronione jest wjeżdżanie pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie” – apeluje dowództwo i prosi o niepublikowanie informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk oraz nieudostępnianie lokalizacji i czasu przejazdów kolumn wojskowych.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments