Obywatel Ukrainy groził wysadzeniem Biedronki w Przasnyszu. Mamy nagranie z momentu zatrzymania [VIDEO]

Do zdarzenia doszło we wtorek ok. 13.20 w markecie Biedronka przy ul. Piłsudskiego w Przasnyszu, gdzie młody mężczyzna groził wysadzeniem sklepu w powietrze. Dzięki sprawnej akcji policji doszło do zatrzymania agresywnego 23-latka.

 

Interwencję zarejestrował kamerą nasz czytelnik. We wtorek (31 maja 2022 r.) około godziny 13.20 do jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych w Przasnyszu wtargnął mężczyzna, który zachowywał się w sposób niepoczytalny. Mężczyzna był agresywny, krzyczał, zapowiadając wysadzenie sklepu w powietrze. „Za chwilę wszystko wybuchnie!” – groził, demonstrując trzymaną w dłoni butlę z gazem. Jak przekazał nam komendant Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, tak się szczęśliwie złożyło, że na miejscu byli umundurowani funkcjonariusze, którzy przeprowadzali w Biedronce interwencję w innej, błahej sprawie. Policjanci natychmiast podjęli działania względem agresywnego mężczyzny, który rzucił się ucieczki. Szybka i zdecydowana interwencja mundurowych doprowadziła do zatrzymania obywatela Ukrainy, do którego doszło już poza terenem sklepu, co zostało uwiecznione na nagraniu.

 

W tej chwili jeszcze nie wiadomo, jakie mężczyzna usłyszy zarzuty, ponieważ w środę w godzinach popołudniowych młody człowiek nadal trzeźwiał w policyjnym areszcie, co uniemożliwiło jego przesłuchanie. Ta czynność będzie niezbędna do ustalenia motywów sprawcy, ponieważ w tej chwili nie wiadomo, co spowodowało jego nieracjonalne zachowanie. Przedmiotem analiz będzie także zawartość butli z gazem, ale wstępne rozeznanie wskazuje, że jest to butla z gazem technicznym. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna był zatrudniony w jednej z firm jako spawacz i ma do tego typu pracy stosowne uprawnienia. W tej chwil nie wiadomo, jak realny był wybuch butli, którą młody człowiek rzucił o ziemię, w chwili poprzedzającej jego zatrzymanie.

 

Policja jeszcze nie może potwierdzić czy sprawca był pod wpływem narkotyków, ponieważ wykażą to dalsze badania. W najbliższym czasie w związku z zajściem 23-latkowi zostaną postawione zarzuty.

 

 

M.Jabłońska

Sprawdź również
guest
36 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
24 dni temu

Oho, zaczyna się

Gras
Gras
24 dni temu

Więcej będzie takich kwiatków..

jana
jana
24 dni temu

Dlaczego on przebywa na terenie PL , a nie walczy z wrogiem w Ukrainie?

marzena
marzena
24 dni temu
Reply to  jana

Walczył z promocjami w Biedronce

wieSiek
wieSiek
24 dni temu
Reply to  jana

Bo może.

Anna
Anna
24 dni temu
Reply to  jana

pewnie 'niezdolny’ kat E, albo dał w łapę … zaraz zaraz przecież 'tam nie ma korupcji’…

Anna1
Anna1
24 dni temu
Reply to  jana

Spawa rury na budowie w Polsce, bo nie mamy innych chętnych?

kkk
kkk
24 dni temu

zabic na miejscu i po kłopocie

carter
carter
24 dni temu
Reply to  kkk

prosisz sie o prokuratora.

Dosyć Ukraińców
Dosyć Ukraińców
24 dni temu
Reply to  kkk

Niech spieprzają do siebie

Ewa
Ewa
24 dni temu

A to dopiero początek. Ciekawe co czuja teraz Ci co tak ochoczo ich tu do nas ściągali

wk...ny
wk...ny
24 dni temu
Reply to  Ewa

Teraz siedzą cicho, temat zrobił się niewygodny

...a bliźniego swego jak siebie samego...
...a bliźniego swego jak siebie samego...
23 dni temu
Reply to  Ewa

Wiesz co czują?
Mały chłopiec o imieniu Artiom 7 latek z Kijowa.
Poszedł z moją mamą na zakupy do sklepu
Nagle włączyła się syrena strażacka, jego reakcja była taka ,że upadł na ziemię i nakrył głowę rękami
Powiedział do mojej mamy -Babuszka idziom do schrona

Strażak wytłumaczył mi że pali się trawa i jadą ja gasić.

Ciesz się że żyjesz w Polsce i nie pisz takich glupot

Anna
Anna
20 dni temu

hmm właśnie takie granie na ludzkich emocjach wykorzystała władza morwieckich i kaczyńskich oraz ich tv Propaganda. dziwne że mój pradziadek, weteran I wojny światowej, wojny polsko-bolszewickiej nie chował się do szafy jak usłyszał przejeżdżającą straż pożarną… a zapewniam, widział bestialstwa scenarzystom nie znane.

123qwerty
123qwerty
11 dni temu

Dobrze wyszkolony.

Samuel
Samuel
24 dni temu

Deportacja z dożywotnim zakazem powrotu do UE

Amator
Amator
24 dni temu
Reply to  Samuel

Tylko za 2-3 lata może się zrobić UE w UA i co wtedy?

Zve
Zve
24 dni temu

Jak taki kozak ,to niech jedzie na Ukrainę walczyc o ojczyznę. Od razu powinien być deportowany

wieSiek
wieSiek
24 dni temu

Jak by na serio chciał coś wysadzić, to by go jeszcze nie znaleźli, a potem umorzyli.
W tym kraju tylko drogówka ma osiągnięcia w zabudowanym gdzieś za wyjazdem z Dyszobaby, albo pod inną metropolią.

Anna
Anna
24 dni temu

pewnie wrócił z frontu, jeden z tych azovców co siedział w podziemiach Azovstalu i czekał na denazyfikację… spoko zaraz ich w Poslce będzie z 50 tysięcy i wtedy dopiero się pos…cie

Kobieta
Kobieta
24 dni temu

Przypominam, że w każdym noradzie znajdą się nienormalni ludzie, z zaburzeniami. Bo za chwilę zacznie się nagonka na pozostałych Ukraińców

wk...ny
wk...ny
24 dni temu
Reply to  Kobieta

Oczywiście pomińmy fakt że wykrwawiamy się przez nich gospodarczo. 25 tyś. ton litrów benzyny jedzie właśnie do UA a u nas na BP 7,85 zł bez Vat, brawo my

Kobieta
Kobieta
24 dni temu
Reply to  wk...ny

Wykrwawiany się bo uzależniliśmy się od jednego państwa oraz przez głupie decyzję rządzących i ich rozdawnictwo. Ci ludzie nie są winni tego jaki posiadamy rząd

Ait
Ait
24 dni temu
Reply to  Kobieta

Napewno głupie są te decyzje oddać wszystko za darmo a my po chrust do lasu.

wk...ny
wk...ny
24 dni temu
Reply to  Kobieta

Czy naprawdę uważasz że ci ludzie to uchodźcy wojenni? To są migranci zarobkowi, przyjechali po socjal w 90% przypadków! Dlaczego 700 tys. ukraińców wróciło na święta do domów??? Zwykły ukraiński wieśniak siedzi na miejscu. Rząd w Polsce jest do d…y tu się zgadzam 🙂

Edek
Edek
24 dni temu

najpierw warto sprawdzic czy to obywatel Ukrainy narodowosci Ukrainskiej czy moze jednak Rosjanin , ktorych tam na Ukrainie mieszka duzy procent.
Sam sie raz nadzialem w rozmowie, ale akurat Rosjanie-malzenstwo przyznali sie do swojej rosyjskiej narodowosci.Wczersniej zawsze twierdzili ze sa :”z Ukrainy” i stad moja pomylka. Prawdopodobnie mniej ale z krajiow baltyckich tez spory procent to 5 kolumna Rosjan.
Jezyk ukrainski jest niepodobny do jezyka rosyjskiego totalnie.
Natomiast wszyscy Ukraincy potrafia i mowia po rozyjsku.

MNSJKDE
MNSJKDE
24 dni temu
Reply to  Edek

A TY NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU !!!!!

Jerzy
Jerzy
24 dni temu

Czytać nie morzna. Co wy piszecie

Gertruda
Gertruda
23 dni temu

Oczywiście że to jest dalszy ciąg ( po srovidzie) jaki się odbywa tutaj w i ogóle na świecie. Każde wydarzenie zdradza że to jest jakiś „teatr”. Zwróciliście np. uwage na dzieci? Nam tłumaczą że one tam straszliwą traume przeszły. Pamiętacie te hece z syrenami co nie mogły niby wyć, żeby te dzieci nie trwożyć, żeby sobie nie przypominały wojny? Otóż koło mnie mieszkają okraińcy ( oczywiście wraz z dziećmi). Dzieci jak to dzieci-bawią się na ulicy. Słuchajcie! PO TYCH DZIECIACH W OGÓLE NIE WIDAĆ ŻE ONE PRZYBYŁY GDZIEŚ Z OBSZARÓW WOJENNYCH. NIC ! A NIC ! Szaleją na ulicy na… Czytaj więcej »

Zenek
Zenek
23 dni temu
Reply to  Gertruda

Ale to czego oczekujesz? Że będą miały pourywane ręce, nogi? Rany postrzałowe? Będą leżeć i wyć? Mają cali we krwi biegać? Sam fakt że spier…sz z własnego domu, z własnego kraju do zupełnie obcego nowego kraju, nowych obcych ludzi, zostawiając praktycznie wszystko i pojęcia nie masz co zastaniesz po powrocie, jest chyba wystarczającym „lizaniem sytuacji wojennych”.
Druga sprawa, w każdym narodzie są tacy odszczepieńcy jak ten. Myślicie że my jesteśmy lepsi na obczyźnie? Po wybrykach jednego, jadą po nas tak samo jak wy teraz na Ukraińców. Jeden „spieprzył” i jeden powinien ponieść konsekwencje.

Gertruda
Gertruda
23 dni temu

Oj Zenku Zenku Ty jeszcze długo musisz się uczyć. Przez dwa lata srovida ,trwania fałszywej plandemii media robiły nas w konia i Ty jeszcze im wierzysz? To „wierz” dalej to znajdziesz się przy granicy obłędu. Bo oni do tego dążą żebyśmy popadli w obłęd.95% przekazów w mediach są zafałszowane. A wiesz że według prawa międzynarodowego NIE WOLNO ROZSTAWIAĆ UZBROJENIA WŚRÓD ZABUDOWAŃ CYWILNYCH ? I zgadnij co robią „bohaterscy” okraińcy ? Zgadłeś! Widzisz- nie jesteś taki gapcio. Nagminnie rozstawiają artylerie wśród bloków mieszkalnych, szpitali to i Rosjanie walą tam. I z tąd te zniszczone szpitale,żłobki,bloki mieszkalne.

Zenek
Zenek
23 dni temu
Reply to  Gertruda

Zapewne byłaś widziałaś, czy Rosjanie się uskarżali na niedogodności w atakach?. Biedne kacapy, zmuszają ich by strzelać do cywili i to jeszcze w nie swoim kraju.

Kris
Kris
23 dni temu

Panowie Policjanci więcej wigoru i nie pierdo*** się z łobuzami, za komuny to lole szturmowe byłyby czerwone a zasraniec miałby spokój z wypróżnianiem na długi czas!!!!! Łac i słuchać czy żyje!!! Żyje-to dalej wypi***!!!!

Gertruda
Gertruda
23 dni temu

Oj Zenku Zenku a Ty się dalej ucz. A wiesz że Ukraina nie ma zarejestrowanych granic w ONZ ? W ONZ takie państwo jak Ukraina NIE ISTNIEJE. W ogóle Ukraina to jest państwo bardzo problematyczne.A wiesz kto to jest Norman Finkelstein ? To sobie zobacz. Powiedział on: Że NATO obiecało Rosji że nie będzie rozszerzało na wschód. A co zrobili ? Oszukali Rosję i dodatkowo stworzyli pod bokiem Rosji agresywne państwo które stale drażniło Rosję. I to dużo ludzi na Zachodzie mówi ( np. ostatnio Kissinger albo papież). A Rosja prosiła o tak niewiele.Żeby jej tu NATO nie srało pod… Czytaj więcej »

John
John
22 dni temu

Nic nie wiadomo, bo z Ukrainy. Jakby tak Polak to zrobił, to w TVP i TVN zaraz by była gadka o polskim terroryście i wniosek o 3 mc. aresztu, bez doszukiwania się o co mu chodziło. Wiem że i tu i tam są debile. Jednak ten dualizm w podejściu polskich władz prowadzi do mojej obojętności wobec tych uchodźców.

Anna
Anna
20 dni temu

włąsnie ww radio informowali że w okolicach Płońska 2 Ukraińców zaatakowało 2 kobiety Ukrainki nożem. jedna nie żyje. zaczyna się . jeśli ktoś myślał że 3 miliony ludzi pójdzie do pracy w biedronce to mieli klapy na oczach. czeka nas powrót do lat ’90 – mafia wschodnia, wojenki, rozrost burdel branży, haracze….