Oaza Dzieci Bożych z przasnyskiej Fary pielgrzymowała do Płocka

Oaza Dzieci Bożych z parafii św. Wojciecha w Przasnyszu w sobotę, 18 czerwca wyjechała wraz z księdzem proboszczem Andrzejem Maciejewskim na Pielgrzymkę do Płocka.

 

W czasie swojej podróży uczestnicy Pielgrzymki do Płocka odwiedzili Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie wzięli udział we mszy świętej koncelebrowanej przez swojego duchownego i księdza Adama Przeradzkiego z Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. św. Brata Alberta w Płocku.

– Podczas mszy św. Oaza Dzieci Bożych wraz ze swoimi rodzinami oraz członkami stowarzyszenia, modliła się w intencji wszystkich uczniów kończących rok szkolny, katechetów, nauczycieli oraz kapłanów z parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu. Dziękowała również za kolejny rok formacji w Oazie – relacjonuje parafia.

 

Po mszy św. uczestnicy obejrzeli budowę nowej świątyni Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, miejsca pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie. Rolę przewodnika pełniła siostra Weronika Trojanowska. W czasie pobytu w Płocku dzieci odwiedziły Park Trampolin. Ostatnim punktem wyprawy był rodzinny rejs statkiem po Wiśle.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments