O bohaterach w bibliotece

W bibliotece można spotkać bohatera! Przekonali się dziś o tym uczniowie klasy 3D Szkoły Podstawowej nr 1, którzy odwiedzili nas ze swoją wychowawczynią Panią Dorota Rzewnicką.
Półki naszych regałów są pełne bohaterów, którzy nie lubią być sami, których wyobraźnia czytelników ożywia i uwalnia z kart książek. Ale są też bohaterowie, których możemy spotkać na ulicy. Tacy, którzy w różny sposób pomagają innym ludziom. Mówiliśmy o przyjaźni, o tolerancji, o akceptacji. Mówiliśmy o niepełnosprawności, która nie jest żadnym ograniczeniem, jeśli są przy nas przyjaciele…

 Za tydzień spotkamy się ponownie z naszymi gośćmi na festynie, w którym wezmą udział także uczniowie z “Naszej Szkoły”. Już nie możemy się doczekać!
Zajęcia prowadziła: Małgorzata Sobiesiak (Miejska Biblioteka Publiczna)

Działanie realizowane w ramach projektu „Kulturalni Edukatorzy – Mazowiecka Sieć Edukacji i Kultury” Mazowieckiego Instytutu Kultury.

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018 oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments