Nożownik z Kadzidła przejdzie obserwację sądowo-psychiatryczną w szpitalnym oddziale zamkniętym. Opinia biegłych niejednoznaczna

Nożownik z Kadzidła Albert G. trafi do szpitalnego oddziału zamkniętego. Tam przejdzie obserwację sądowo -psychiatryczną. 18 – latek, pod koniec listopada ubiegłego roku, zaatakował nożem w szkole swoich rówieśników.

 

Albert G., który w listopadzie ubiegłego roku zaatakował swoich rówieśników w szkole, przejdzie obserwację sądowo – psychiatryczną w szpitalu.

– Jednodniowe badanie nie rozstrzygnęło, czy 18-latek jest poczytalny czy nie – przekazała Radiu dla Ciebie, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Łukasiewicz.

– Biegli w przesłanej opinii niestety nie wydali jednoznacznej opinii o stanie zdrowia podejrzanego Alberta G. W związku z tym zawnioskowaliśmy o wystąpienie do sądu o przeprowadzenie obserwacji psychiatrycznej podejrzanego Alberta G. Więc z pewnością będziemy występowali o obserwację sądowo-psychiatryczną do właściwego sądu – wyjaśniła.

Do ataku nożownika doszło w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. 18 – latek miał wstać i wyjść z lekcji do toalety. Kiedy wrócił, miał na głowie kominiarkę. W pewnym momencie wyciągnął nóż, którym ranił dwójkę swoich rówieśników. Kolejną ofiarę zaatakował już poza szkołą.

18 – latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób. Młodemu mężczyźnie grozi dożywocie.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MoGa
MoGa
15 dni temu

stryczek i tyle

Ddd
Ddd
15 dni temu

Podobno bardzo mu dokuczali.Zawsze przegrywa słabszy.