Nowy Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w poniedziałek 19 grudnia br. powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego podkomisarzowi Jarosławowi Wylot, który od ośmiu lat pracuje w Wydziale Kryminalnym.

sztab

W poniedziałek (19.12.br.)Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego podkomisarzowi Jarosławowi Wylot, który od ośmiu lat pracuje w przasnyskiej komendzie w Wydziale Kryminalnym.
Zanim podkomisarz Jarosław Wylot trafił do Wydziału Kryminalnego pełnił służbę prewencyjną w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce , a następnie w Posterunku Policji w Jednorożcu.

Ukończył studia o kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Odbył szereg szkoleń resortowych.
Podkomisarz Jarosław Wylot na stanowisku zastąpił asp. szt. Bogdana Kuleszę.

E.Ś.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
3 lat temu

Znam pana Krzysztofa O ,
Poznaje , nie tak dawno było głośno na mieście o kradzież państwowych pieniędzy na komendzie której dopuścił się pan O. Z kolegami w pracy… został tylko zwolniony dyscyplinarnie , niestety sprawa w powietrzu ale na celowniku wielu osób ! Kara mysi być ! Jak to w swoim czasie mawiał pan O :))))