Nowy szkolny autobus trafi do gminy Jednorożec już w listopadzie

Na 9 listopada planowana jest dostawa nowego pojazdu, zakupionego w ramach projektu „Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Jednorożec”. Jego koszt to ponad 500 tys. złotych.

 

Gmina Jednorożec realizuje zadanie pod nazwą „Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Jednorożec”.

Jego wykonawcą jest firma MMI Sp. z o.o. z Redzikowa, która dostarczy autobus za kwotę 516 600,00 złotych. Dostawa planowana jest na 9 listopada 2024 roku.

– Gmina na tę inwestycję pozyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu Autobusy dla mazowieckich szkół 2024 w wysokości 280 000,00 zł – informuje samorząd gminny.

Dostarczony pojazd musi być odpowiednio oznakowany i fabrycznie nowy, nigdy wcześniej nie rejestrowany. Dodatkowo musi posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do dopełnienia formalności związanych z dopuszczeniem do ruchu po drogach publicznych oraz rejestracją pojazdu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments