Nowy sprzęt dla jednostki OSP w Wężewie

Podczas walnego zebrania strażacy z jednostki Ochotniej Straży Pożarnej w Wężewie otrzymali sprzęt niezbędny do zabezpieczenia zerwanych dachów ufundowany przez Zarząd Gminny OSP i Urząd Gminy Krasne.

 

W sobotę, 16 marca w strażnicy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wężewie odbyło się walne zebranie wszystkich członków jednostki. Udział w nim wziął wójt gminy Krasne Michał Szczepański, przewodniczący Rady Gminy Jacek Zembrzuski oraz przedstawiciele Zarządu Gminnego OSP prezes Artur Kraśniak i komendant Radosław Wiktorek.

– Na wstępie minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłych druhów. Następnie w obecności licznie zgromadzonych w nasze szeregi wstąpiła druhna Dorota i 4 druhów, Robert, Artur, Włodzimierz i Robert. Swoje sprawozdania zdali prezes Krzysztof Wyszkowski, naczelnik Piotr Żbikowski oraz skarbnik Michał Gołota. Całe zgromadzenie udzieliło absolutorium zarządowi – relacjonują strażacy.

Spotkanie było okazją do wręczenie kwiatów dla druhen z okazji Dnia Kobiet, te odwdzięczyły się panom serwując im tort z okazji Dnia Mężczyzny.

– Ten wieczór był pełen miłych niespodzianek. Z rąk naczelnika Radosława Wiktorka nasza jednostka otrzymała prezent ufundowany przez Zarząd Gminny OSP i Urząd Gminy Krasne. Otrzymaliśmy sprzęt niezbędny do zabezpieczenia zerwanych dachów – dodają.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments