Nowy sklep KOMFORT w Przasnyszu. Wielkie Otwarcie!

Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Koniec lata to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do nowego sklepu Komfort w Przasnyszu, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

W wielu domach i mieszkaniach rozpoczynamy przedświąteczne domowe rewolucje – przeprowadzamy metamorfozy, odświeżające aranżację wnętrza, szukamy stylizacji, które wprowadzą przytulny, rodzinny klimat. Komfort chcąc sprostać remontowym planom swoich Klientów, nie tylko rozbudowuje sieć, ale jednocześnie zmienia się, odnawiając wnętrza istniejących sklepów.

Już wkrótce, 11 września odbędzie się uroczyste otwarcie nowego sklepu Komfort w Przasnyszu  (Sierakowo 141). To doskonała okazja, aby odwiedzić nowy sklep i poznać najlepszą na rynku ofertę podłóg. Sklepy KOMFORT to źródło wnętrzarskich inspiracji i najnowszych trendów, dzięki którym z łatwością uda się zaaranżować każdą przestrzeń.

JAKI BĘDZIE NOWY KOMFORT?

Komfort charakteryzuje nie tylko bogaty asortyment, ale także nowoczesny design salonów. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepu w Warszawie wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślą one nowoczesny charakter wnętrza, rozświetlą i optycznie powiększą przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności będą meble w naturalnym odcieniu drewna.

Sieć sklepów Komfort dokłada wszelkich starań, by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment zostanie podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób Klient znajdzie niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza. Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept stworzono w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy Klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

OFERTA I PROMOCJE

Wielkie Otwarcie sklepu KOMFORT w Warszawie odbędzie się 28 sierpnia i potrwa do  31 sierpnia. Specjalnie z tej okazji przygotowano rabaty – wszystkie produkty będą tańsze o 20% (Rabat -20% obowiązuje w dniach 28-31.08.08.2019 tylko w sklepach KOMFORT w Przasnyszu, Sierakowo 141. Rabat -20% nie dotyczy produktów marki Quick-Step, usług, produktów objętych innymi promocjami, produktów zamieszczonych w gazetkach i oznaczonych „NAJLEPSZA CENA”. Szczegóły w regulaminie.)

Prawdziwym hitem będą panel podłogowy Dąb Biały Olejowany za 19,97 zł/m2 oraz panel podłogowy Dąb Grove za 25,97 zł/ m2

Nowości w Komfort nigdy dosyć! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w nowo otwartym sklepie w Przasnyszu, Sierakowo 141.

 Godziny otwarcia sklepu:

– Poniedziałek-Piątek: 09:00-18:00

– Sobota:  09:00-14:00

Informacje o marce Komfort:

Komfort to polska firma z 25-letnią tradycją, będąca liderem na rynku w branży podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Obecnie Komfort posiada ponad 160 sklepów, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Równolegle do nowych otwarć przeprowadzany jest proces remodelingu wnętrz istniejących sklepów.


Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments