Nowy postój dla taksówek już wkrótce w Przasnyszu

W ciągu najbliższych tygodni na ulicy Orlika (na wprost Galerii Stokrotka) powstanie nowy postój dla przasnyskich taksówek.

 

Na ostatniej sesji Rady Miasta podczas głosowania nad zmianą uchwały budżetowej, radni zabezpieczyli 20 tys. zł na budowę zatoczki postojowej dla taksówek.

– Stało się tak na wniosek przasnyskich taksówkarzy, którzy poprosili o nowe miejsca postojowe w przestrzeni miejskiej. Na wizji lokalnej burmistrz miasta, naczelnik wydziału inwestycji oraz przedstawiciel taksówkarzy Jerzy Grabowski wybrali lokalizację właśnie na ul. Orlika – informuje burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

Przypomnijmy, że pół roku temu w Urzędzie Miasta w Przasnysz odbyło się spotkanie taksówkarzy, przedsiębiorców oraz władz miasta, które szukały rozwiązania problemu małej ilości postojów dla taksówek.

– Udało się wtedy osiągnąć porozumienie i satysfakcjonujące rozwiązanie, które jeszcze w kwietniu wejdzie w życie – dodaje nasz rozmówca.

 

ren


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ananasz
Ananasz
2 lat temu

To będzie na obojskiego???

xcx
xcx
2 lat temu

Czasami istnieje potrzeba skorzystania z Taxi , ale brak numeru telefonu uniemożliwia.Panowie taksówkarze jak można się do Panów dodzwonić?

Jerzy
Jerzy
2 lat temu
Reply to  xcx

602595071

Michał
Michał
2 lat temu
Reply to  xcx

788 384 500

Romek
Romek
2 lat temu
Reply to  xcx

Zapraszam serdecznie do kontaktu. Szybko, tanio, 24 godziny na dobę, w pełnym reżimie sanitarnym!!!

501228451

Last edited 2 lat temu by Romek