Nowy budynek przedszkola w Krzynowłodze Małej został oficjalnie oddany do użytku

W miniony piątek społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Krzynowłodze Małej wzięła udział w uroczystości związanej oficjalnym otwarciem nowego Przedszkola.

 

Spotkanie rozpoczęło się od występów dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i starszych uczniów.

– Dyrektor szkoły Sylwester Stolarczyk oraz Wicedyrektor Włodzimierz Rudziński złożyli podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasze przedszkole było przestronne i nowoczesne, na miarę XXI wieku. W związku z obchodami Dnia Edukacji Narodowej Dyrektorzy podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie i codzienny trud, za rzetelność i oddanie z jakim realizowane są powierzone obowiązki – relacjonuje szkoła.

Grono pedagogiczne podziękowało za lata wspólnej pracy Wojciechowi Jaworskiemu, który z początkiem tego roku szkolnego odszedł na emeryturę.

W kolejnej części ceremonii najmłodsze dzieci zostały obdarowane przez władze samorządowe puzzlami i grami edukacyjnymi. Dodatkowo, Przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Smolińska wraz z zarządem RR podarowała cztery rzutniki multimedialne, które mają uatrakcyjnić zajęcia w przedszkolu, zaś Agata Konopka, kierownik Banku Spółdzielczego w Krzynowłodze Małej przekazała nowy odkurzacz.

Po przejściu do nowego budynku symbolicznie przecięto wstęgę. Ks. Jacek Wichorowski, proboszcz parafii w Krzynowłodze Małej poświęcił krzyże i nowe sale przedszkolne.

Po oficjalnym otwarciu przedszkola wszyscy obecni zostali zaproszeni na zwiedzane nowych pomieszczeń.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Ósmy grosik dla księdza w parafii nędza 😅

Gość
Gość
1 miesiąc temu

Gminny dzień seniora odbywa się w Krasnem,może tam byś się wybrał.Są tańce,hulanki i swawola.Coś dla ciebie.😂A przy okazji odwiedził byś rodzinne strony.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Sorry, ale już mam plany na ten dzień. Wyjeżdżam z krotki wypad z twoją kobitką. Mówi, że trzeba jej porządnie sakiewkę przetrzepać, bo tobie już aparat nie odpala 🤣🤣

Rafał
Rafał
1 miesiąc temu

Pamiętam jak przedszkole mieściło się jeszcze w starej szkole , a łazienki były odgrodzone drewniana ściana:)