Nowości filmowe i popcorn w przasnyskim kinie? Tak! I to już 1 czerwca!

Przez lata bezskutecznie czekaliśmy na to, aby w kinie mieszczącym się w przasnyskim Miejskim Domu Kultury zagościły filmowe nowości. Mieszkańcy, którzy chcieli być na czasie, musieli jeździć o okolicznych miast – Ciechanowa, Mławy czy Makowa Mazowieckiego. Dzięki staraniom dyrektor MDK-u  Magdaleny Król świeżutkie i pachnące nowością filmy pojawią się także i u nas! Co więcej, oglądnie seansów, uprzyjemni nam możliwość chrupania ciepłego popcornu. Wszystko to dzięki współpracy z Profesjonalnym Kinem Objazdowym OUTDOOR CINEMA, które zagości w naszym mieście już 1 czerwca.

Tego dnia w kinie familijnym zostaną wyświetlone filmy dla dzieci, a wśród pokazów wieczornych pojawią się seanse dla młodzieży i dorosłych. Dyrektor Miejskiego Domu Kultury zapewnia, że akcja wyświetlania kinowych nowości z okazji dnia dziecka nie będzie jednorazowa i objazdowe kino z premierowymi hitami ekranu będzie w Przasnyszu gościło sukcesywnie. Wszystko zależeć będzie od frekwencji, im większa ona będzie, tym częściej kino objazdowe pojawiać się będzie w naszym MDK-u.

W ramach Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema 1 czerwca wyświetlone zostaną filmy:

11:00 Panda i banda

13:00 Panda i banda

15:00 Pokémon Detektyw Pikachu (2D dubbing)

17:00 Pokémon Detektyw Pikachu (2D napisy)

19:00 Let’s Dance

20:50 Podły, okrutny, zły

W dniu seansów obowiązują bilety:

normalny – 16 zł
ulgowy studencki, seniora – 14 zł

Rezerwacje telefoniczne są możliwe od poniedziałku do piątku w godz.10-15:00 pod numerem: (22) 357 85 00. MDK zaprasza także na stronę ekobilet.pl (wystarczy wybrać miasto Przasnysz), gdzie uruchomiona jest przedsprzedaż.

Bilety będzie można także nabyć bezpośrednio przed seansem. Każdy chętny będzie miał także możliwość kupna napojów oraz popcornu.

M. Jabłońska


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments