Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek w Krzynowłodze Małej

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzynowłogi Małej i Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiły mieszkańców powiatu przasnyskiego do wzięcia udziału w Noworocznym Koncercie Kolęd i Pastorałek.

 

Młodzieżowa Orkiestra Dęta wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Krzynowłodze Małej zaprosiły do wzięcia udziału w Noworocznym Koncercie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w piątek, 6 stycznia w kościele parafialnym w Krzynowłodze Małej. Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Sylwestra Stolarczyka stał się już tradycją w gminie Krzynowłoga Mała.

– Koncert dzięki życzliwości księdza proboszcza, odbył się w niepowtarzalnej scenerii zabytkowego kościoła, co jeszcze bardziej  podkreśliło niezwykłość tego wydarzenia. Atmosfera zaś była wspaniała, Orkiestra otrzymała zasłużone brawa i nie obyło się bez bisów. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas, swoją obecnością mimo tak trudnych warunków atmosferycznych – podsumowuje orkiestra.

 

Podczas noworocznego koncertu zaprezentowali się nie tylko stali członkowie orkiestry, ale także nowe osoby, które dopiero rozpoczęły przygodę z instrumentami. Widzowie mogli posłuchać również opowieści o kolędowaniu i pastorałkach.

– Mimo załamania pogody wspaniała publiczność, jak zwykle, nas nie zawiodła i kościół podczas koncertu wypełnił się po brzegi, co nie ukrywamy sprawiło nam wiele radości. W czasie koncertu nasi goście mieli okazję nie tylko wsłuchania się w piękne melodie wygrywane przez Naszą Orkiestrę, ale również mogli zapoznać się z jej historią, sukcesami oraz posłuchać krótkich wzmianek o kolędach, pastorałkach i kolędowaniu – dodano.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments