Nowe pojemniki na śmieci na Przasnyskiej Strefie Gospodarczej

Problem zaśmiecania strefy pojawił się wraz z jej utworzeniem. Niestety nie wszyscy korzystający z atrakcji tego terenu pokuszą się o zabranie odpadków, butelek czy różnego rodzaju opakowań do własnego pojemnika na śmieci. Nawet jeśli koszy czy worków na strefie jest za mało nie oznacza to, że nieczystości można pozbywać się wprost do rowu czy na łąkę.

 

Dlatego w trosce o estetyczny wygląd terenu kilka tygodni temu na Przasnyskiej Strefie Gospodarczej pojawiły się nowe pojemniki na odpadki – trwałe, pojemne, a przede wszystkim oryginalne. Przekazane przez miłośników lotnictwa beczki, które odzyskały swoje drugie życie zostały na zlecenie Starostwa odpowiednio przygotowane i zamontowane przez pracowników Powiatowego Zarządu Dróg w Przasnyszu. Wewnątrz zamontowane zostały worki foliowe, które regularnie są wymieniane.

Teraz już tylko od korzystających ze strefy biegaczy, rolkarzy, rowerzystów, spacerujących rodzin czy par zakochanych zależy czy teren ten będzie cieszył oko czy znów zapanuje tam nieporządek.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gall
Gall
3 lat temu

Niech zaczną od posprzątania rowów. A potem ich regularnego oczyszczania. Kilkanaście pojemników nie rozwiązuje w żaden sposób problemu. Rowy są pełne śmieci.