Nowe mieszkania w Przasnyszu na Osiedlu Botaników

Blisko centrum Przasnysza powstaje nowa inwestycja – Osiedle Botaników. Za jego budowę odpowiada pochodząca z naszego miasta firma deweloperska Novdom. Szukasz mieszkania z ogródkiem lub balkonem i wieloma udogodnieniami? Niedawno ruszyła sprzedaż kolejnego etapu – na przyszłych mieszkańców czeka łącznie 40 lokali mieszkalnych mieszczących się w kameralnym budynku A.

 

Nowoczesne mieszkania dla miłośników przyrody

Motywem przewodnim Osiedla Botaników jest twórczość botanika Basiliusa Beslera – jego ryciny zostały wykorzystane jako inspiracja dla projektu aranżacji poszczególnych budynków. Jednak nie tylko ciekawe, botaniczne nawiązanie wyróżnia tę inwestycję. Aby obiekt spełniał oczekiwania przyszłych mieszkańców, deweloper zdecydował się na szereg nowoczesnych rozwiązań.

Osiedle Botaników w Przasnyszu to:

  • mieszkania o różnym metrażu – od 41 do 64 mkw., a zatem idealne dla zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi;
  • komórki lokatorskie, parking podziemny i miejsca postojowe – czyli brak problemów z przechowywaniem roweru czy zaparkowaniem samochodu;
  • monitoring – aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie;
  • windy – to udogodnienie doceniane przez zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców;
  • tereny zielone – dzięki wspólnej przestrzeni zielonej mieszkańcy Osiedla Botaników mogą zacieśniać sąsiedzkie więzi.

 

Osiedle Botaników – choć w mieście, to blisko natury

Nowa inwestycja dewelopera Novdom w Przasnyszu powstaje przy ul. św. Krzysztofa – osiedle znajduje się niedaleko centrum. Tak dobrana lokalizacja zapewnia przyszłym właścicielom lokali wiele korzyści. W niewielkiej odległości od nowo powstających budynków znajduje się nie tylko wiele punktów handlowo usługowych, ale również pochodzący z XIX w. park miejski. Wybór mieszkania na Osiedlu Botaników pozwala zatem połączyć zalety życia w mieście z bliskością natury.

Lokale budowane w ramach nowej inwestycji Novdom to atrakcyjna propozycja także dla rodzin z dziećmi. Załatwianie codziennych spraw jest łatwe dzięki dostępowi do miejskiej infrastruktury, przedszkola, szkoły czy placówek medycznych. Czas wolny rodzice mogą spędzić ze swoimi dziećmi nie tylko na przynależącym do osiedla placu zabaw, ale też w pobliskim parku linowym czy na lodowisku.

 

Novdom – deweloper z doświadczeniem

Osiedle Botaników to inwestycja realizowana przez Novdom – dewelopera, który na rynku jest obecny od 2006 r. Spółka ta należy do tej samej grupy kapitałowej co największy na polskim rynku producent rowerów – Kross. Dlaczego zakup nieruchomości od Novdom to dobry wybór?

Jak można przeczytać na stronie internetowej spółki, jej dotychczasowa działalność w liczbach prezentuje się następująco – Novdom:

  • wybudował ponad 2500 mieszkań w 11 polskich miastach;
  • przyjazne mieszkańcom osiedla powstały do tej pory m.in. w Ciechanowie, Płońsku, Szczytnie, Makowie Mazowieckim czy Olsztynie.

Doświadczenie firmy deweloperskiej zawsze jest kluczowe – często to właśnie od niego zależy powodzenie inwestycji. Jednak na to, czy deweloper przestrzega standardów obowiązujących w branży i jest godny zaufania, wskazuje również jego członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich (PZFD) – największej polskiej organizacji deweloperów. Novdom należy do PZFD od 2020 r.

Nie zwlekaj – sprawdź dostępne mieszkania na internetowej stronie inwestycji https://novdom.pl/inwestycja/botanikow-a/ i umów się na spotkanie z przedstawicielem dewelopera.

 

materiał zewnętrzny

Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.