fot. UM Przasnysz
Jak informuje Urząd Miasta Przasnysz na Rynku Miejskim pojawiły się nowe donice z kwiatami. Do przyozdobienia centrum miasta użyto prawie dziewięciuset kwiatów pelargonii.
– Na Rynku Miejskim zagościły czerwone pelargonie. Prawie dziewięćset kwiatów zostało posadzonych w donice kaskadowe oraz doniczki wiszące. – informuje miasto.
Podoba się Wam?

