Nowe kwiaty na przasnyskim Rynku.

Jak informuje Urząd Miasta Przasnysz na Rynku Miejskim pojawiły się nowe donice z kwiatami. Do przyozdobienia centrum miasta użyto prawie dziewięciuset kwiatów pelargonii.

– Na Rynku Miejskim zagościły czerwone pelargonie. Prawie dziewięćset kwiatów zostało posadzonych w donice kaskadowe oraz doniczki wiszące. – informuje miasto.

Podoba się Wam?

guest
5 komentarzy