Nowe donice z krzewami na przasnyskim rynku

Cztery donice z ostrokrzewami zagościły na przasnyskim rynku. Ustawiono je wokół fontanny.

 

– W ramach programu ZielonyPrzasnysz kolejne krzewy i zieleń wypełniają przestrzeń miejską – poinformował na facebookowej stronie miasta, burmistrz Łukasz Chrostowski i podziękował za wsparcie inicjatywy Adrianowi Knieciowi oraz wszystkim społecznikom „dla których ważna jest ekologiczna odsłona miasta”.

Donice mają nie tylko upiększyć i zazielenić rynek, ale również zapobiegać wjeżdżaniu pojazdów na teren fontanny i tym samym psucia urządzeń.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Wesołowski
Krzysztof Wesołowski
2 lat temu

Panie Burmistrzu, takie rzeczy powinny być w tle Pana działań. Powinny być jedynie dodatkiem do ciężkiej pracy dla miasta. Niestety przy braku pomysłów na ważne rzeczy pozostaje Panu chwalić się betonową doniczką, progiem zwalniającym, kwiatkami w rowerach.
Ja już nie chce mówić o obietnicach wyborczych, w kampanii można powiedzieć wiele, ale z Pana wyborem mnóstwo ludzi wiązało nadzieję.
Zawodzisz Pan niestety na każdym polu. Może wróć Pan lepiej do grania z liściem marihuany na koszulce to Pana prawdziwa twarz.

kolo
kolo
2 lat temu

Tak właśnie, chłopiec się pogubił, przerosło go albo postawił na niewłaściwych doradców. Panie burmistrzu, wróć Pan na poprzednią swoją posadę i weź Pan ze sobą naczelnika OŚ UM tam się odnajdziecie.

Kazio
Kazio
2 lat temu

Brak pomysłu? A kaczkomaty?

nie
nie
2 lat temu
Reply to  Kazio

Daj już spokój człowieku z tymi kaczkomatami, takie obiekty powstają w różnych miastach, postawił i są. Koniec tematu.

karol
karol
2 lat temu

I już nikt mu nie zarzuci że nic nie zrobił przez kadencję.

Gość
Gość
2 lat temu

A kiedy te 800 lamp ledowych. Czyj to był pomysł nastawiać tyle słupów wokół małego ronda,a nie wystarczyło by zamontować podwójne wysięgniki na istniejących słupach i oprawy LED i efekt byłoby ten sam,a koszty sporo mniejsze. Jeszcze odnośnie oświetlenia ulic-oświetlenie na ul Orlika Sosnowej , Skłodowskiej załącza się za późno,a jest duży ruch i może dojść do potrącenia.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Gość

A codziennie rano przed godz.6 ciemno jak w d…..

Konowal
Konowal
2 lat temu

Fajna ta betonowa donica, taka nie zielona i nie czarna. I nie odróżnia się od betonowego otoczenia. Ciekawe ile dali za tą kupę betonu.

mirus
mirus
2 lat temu

Ironicznie można z pewnością powiedzieć, że wróciła zieleń w parku z przed lat.

Lipny Ciechanów
Lipny Ciechanów
2 lat temu

Przecież to jakaś kpina! Przecież taniej byłoby wyjąć parę płyt i zasadzić po bożemu rośliny!

kolo
kolo
2 lat temu

Nasze władze aż tak rozumne nie są, bo nie wystarczy chcieć trzeba jeszcze coś umieć i rozumieć szanowni urzędnicy. Przynajmniej nie publikujcie swoich miernych pomysłów, dajcie spokój.

nie
nie
2 lat temu

Potrzebna jest zgoda konserwatora, a tej nie tak łatwo uzyskać. Jest wizualizacja rynku w nowej odsłonie, która kiedyś ma się pojawić – w nowej zielonej odsłonie, na którą zdobyto zgodę konserwatora. Zatem krytyka owszem, ale nie durna krytyka …