Nowa szpitalna rejestracja już dostępna dla pacjentów. Ma być szybciej i bardziej komfortowo

Rejestracja przasnyskiego szpitala zmieniła już swoje miejsce. Zgodnie z zapowiedzią, przy okienkach pojawiła się maszyna z numerkami. Pacjenci mogą spokojnie zająć miejsce na krzesełku i czekać na swoją kolej.

 

W czasie jednej z sesji Rady Powiatu Przasnyskiego zdecydowano o przyznaniu dotacji celowej dla Szpitala im. dr. Wojciecha Oczko w Przasnyszu na modernizację pomieszczeń na potrzeby rejestracji. Kwota dotacji wynosiła 110 tys. zł.

Rejestracja Ogólna Poradni Specjalistycznych, która do tej pory znajdowała się przy wejściu głównym do obiektu została przeniesiona do pomieszczeń na tym samym poziomie – wcześniej zajmowanych przez bar.

Zakres inwestycji obejmował dostosowanie pomieszczeń na potrzeby rejestracji, zakup i montaż mebli, zakup sprzętu komputerowego i innego wyposażenia oraz zakup systemu kolejkowego. W nowej rejestracji pojawił się biletomat, z którego pacjent może pobrać bilet i oczekiwać na wezwanie do okienka.

 

Jak zapewniał wcześniej dyrektor Zbigniew Makowski, przebudowa rejestracji była szpitalowi niezbędna, ze względu na tłok i ścisk w jakim musieli czekać pacjenci chcący zarejestrować się do lekarza.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
19 dni temu

a osoby „uprzywilejowane” to? i na jakich warunkach?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
18 dni temu
Reply to  mieszkaniec

1grupa inwalidzką,kombatanci,kobiety w ciąży itp.Capito?

Tutejszy
Tutejszy
19 dni temu

Takie unowocześnienie! Zmieniono etaty?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
19 dni temu

Działa👍👍👍

Przasnyszanka
Przasnyszanka
19 dni temu

Głupota!

Jaa
Jaa
19 dni temu

Tylko Panie w rejestracji powinny być trochę milsze bo nie przyjemnie się tam nawet o cokolwiek zapytać. Jeśli ktoś nie lubi swojej pracy i kontaktu z pacjentem to powinien ją zmienić …

Michał
Michał
18 dni temu
Reply to  Jaa

Zgadzam się. Chyba te Panie siedzą tam za karę.

Gość
Gość
18 dni temu

A lekarzy specjalistów brak i oczekiwania pół raku albo dłużej i kupa zadłużenia

Mieszkanka
Mieszkanka
18 dni temu

Panie w rejestracji same tworzą ten bałagan. Gdyby udzielały rzetelnych informacji było by sprawniej i szybciej. Pozatym trzeba mieć ,,ķońskie” zdrowie,żeby od 5 rano na dworze pod drzwiami szpitala stać.

Spostrzegawczy
Spostrzegawczy
18 dni temu

Zmiana miejsca rejestracji, powinna się też wiązać ze zmianą osób które tam pracują, tylko wtedy może przynieść to pożądany rezultat – proponuje się kierownictwu dogłębnie nad tym zastanowić.

Amator
Amator
18 dni temu

Uprzedmiotowianie człowieka tym świstkiem kiedy nie ma dużej ilości chętnych jest bardzo do bani.

Haniai
Haniai
18 dni temu

Trzeba przyznać trudno nam dogodzić. Ale jest bardzo ładnie.

Dekalb
Dekalb
18 dni temu
Reply to  Haniai

Bardzo łatwo (zalecam zejść na ziemię) znacznie krótsze nie roczne (kabaretowe) terminy przyjęć do specjalistów a jaka sama rejestracja to już sprawa drugorzędna