Nowa sieć handlowa wkracza do Przasnysza. Budowa supermarketu dobiega końca.

Już niebawem kolejna sieć handlowa otworzy w Przasnyszu swój market. Budowa sklepu przy ulicy Tęczowej jest na ukończeniu, wiemy także, że sieć szuka w Przasnyszu pracowników. Niewykluczone jest powstanie w naszym mieście kolejnych placówek z segmentu średniej wielkości supermarketów sieci Dino.

 

Informacja, dotycząca pojawienia się Dino w Przasnyszu, nie będzie zaskoczeniem dla mieszkańców osiedla przy ulicy Tęczowej, bowiem powstaje tam nowy supermarket, którego budowa dobiega końca. Ma to związek z intensywnym rozwojem sieci w naszym kraju. Idea marketów „Najbliżej Ciebie” powstała w 1999 roku na fundamencie polskiego kapitału.

Na koniec września 2020 r. sieć sklepów Dino Polska S.A liczyła 1371 placówek; ich liczba w ostatnich latach zwiększa się o ponad 100 nowych lokalizacji rocznie. Markety tej sieci funkcjonują m.in. w Jednorożcu i Grudusku. Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych, a każdy z nich posiada stoisko mięsne z obsługą.

Za pewnik możemy uznać informację o powstaniu w Przasnyszu marketu przy ul. Tęczowej, ale nieoficjalnie mówi się, że sklepy marki Dino mają pojawić się również w dwóch innych miejscach miasta.

Nasi rozmówcy wskazują, że w placówkę nowej sieci ma zostać przekształcony market po byłej Biedronce przy ul. Miłej. Na tym jednak nie koniec, ponieważ mówi się również o zamiarze budowy nowego sklepu w rejonie ul. Wiejskiej. W tej okolicy powstaje nowa zabudowa, również wielorodzinna, a w tej części miasta brakuje placówek handlowych.

Jednak doniesienia o powstaniu kolejnych marketów Dino w Przasnyszu na razie musimy traktować w kategoriach przypuszczeń, bowiem biuro prasowe sieci, zgodnie z polityką komunikacyjną firmy nie udziela informacji na temat planów otwarć nowych placówek.

 

Wiemy jedynie, że do – będącego w budowie sklepu w Przasnyszu – poszukiwani są pracownicy, zarówno ci z doświadczeniem w pracy w handlu, jak i bez. Ogłoszenie o rekrutacji widnieje na stronie internetowej Dino oraz na ogrodzeniu powstającego marketu przy ul. Tęczowej.

Sieć zapewnia umowę o pracę, stabilność zatrudnienia, niezbędne przeszkolenie i możliwość rozwoju. Na stronie z dostępnymi ofertami zatrudnienia znajduje się również informacja o poszukiwaniu pracowników do marketów w Makowie Mazowieckim i Krasnosielcu, które obecnie są budowane.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ait
Ait
1 rok temu

O szczęście nie pojęte

lolo
lolo
1 rok temu

Oj i w końcu coś normalnego…! Sklep z klasa i odpowiednim asortymentem za fajne pieniadze…Pozdrawiam

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  lolo

Sklep z klasą? Ja pierdykam, wyjechałeś kiedyś poza województwo mazowieckie ?

Ada
Ada
1 rok temu

Brak słów na rozmowy rekrutacyjne jakie były..

Last edited 1 rok temu by Ada
Hanna
Hanna
1 rok temu
Reply to  Ada

Jak wygląda ta rozmowa rekrutacyjna?

MARTA
MARTA
1 rok temu
Reply to  Hanna

Chyba chodzi o rozmowe telefoniczną.

MARTA
MARTA
1 rok temu
Reply to  Ada

Tz.?

Miśka
Miśka
1 rok temu

W 100% powinien powstać przy ul Wiejskiej .