Noc Bibliotek w Przasnyszu – zobacz co będzie się działo

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Nocy Bibliotek. Ta odbędzie się w sobotę, 9 października o godz. 18.00.

 

W sobotni wieczór, 9 października Miejski Chór Męski pod batutą Waldemara Maćkowskiego zaprosi mieszkańców na muzyczną „Podróż sentymentalną”. W repertuarze znajdą się zarówno znane, polskie przeboje jak i utwory ukazujące uroki „małej ojczyzny”. Koncert odbędzie się w Bibliotece Głównej.

Nieco wcześniej, bo w godzinach 11.00 – 13.00 niespodzianka będzie czekała na najmłodszych. W bibliotece pojawi się niesamowity gość – bohaterka bajek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej rezolutna kotka – Kicia Kocia. Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 502 087 085.

Liczba miejsc ograniczona.

 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
13 dni temu

Hej Kefas,
Piewco dobrej zmiany. Widziałeś zdjęcie małej Ayrin przytulające małego misia, którego dostała od pograniczników? Dali jej misia, a później spakowali na ciężarówkę i wywieźli do lasu na Białoruś. Katolicki kraj.

Piłsudski miał rację. Naród wspaniały, tylko ludzie ku*wy (to cytat, żeby nie było).

H*j wam w dziąsło, pisowskie pomioty.

Rec
Rec
12 dni temu

Łukaszenka czytając Twój komentarz bardzo by się ucieszył ze ma swoich ludzi którzy mu sprzyjają. Po prostu banda pożytecznych idiotow dla niego

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
12 dni temu
odpowiada  Rec

Jasne, ja jestem idiotą. Ty jesteś mądry, dlatego wywozisz sześciolatki do lasu.

Ludzie, co się z Wami stało?

Edzio
Edzio
12 dni temu

Na świecie są miliony głodujących dzieci ! Co zrobiłeś , aby zmienić ta sytuację ? Może adoptowales któreś z tych dzieci i wysyłasz co miesiąc pieniądze , aby mogło się kształcić i przede wszystkim nie głodować ?! Co zrobiłeś dla dzieci przebywających w domach dziecka w naszym kraju . Wykazales się jakąkolwiek inicjatywa ?! Niczego mądrego w twoim wykonaniu nie można się spodziewać , mimo wszystko chciał bym się zdziwić . Zrób coś dla tych imigrantów , nie uchodźców bo tam już takich nie ma , znasz różnice między nimi ? Jedz na Białoruś , bądź wolontariuszem !

Kefas
Kefas
12 dni temu

W przeciwieństwie do ciebie, mam racjonalne spojrzenie na świat i nie dzielę ludzi że względu na narodowość, kolor skóry, preferencje polityczne czy seksualne. Dla mnie są tylko dobrzy i źli, mądrzy i głupi, empatyczni i wyrachowani. Za długo by tu pisać po której stronie się znajdujesz i dlaczego. Sytuacja, która mamy na wschodzie wynika z działań politycznych po naszej stronie. Politycy w Polsce są wyjątkowo zgodni jeśli chodzi o szkodliwe dla Polski działanie a działanie wobec Białorusi po ichniejszych wyborach było zwyczajnie głupie. I w tej głupocie opozycja ścigała się z rządem. Wprowadzanie demokracji na Białorusi skończyło się podobnie jak… Czytaj więcej »