Niezapomniane chwile na Dniu Jednorożca.

Najwięcej publiczności, choć bez porównania mniej niż Zenek Martyniuk rok temu, zgromadził występ gwiazdy wieczoru, zespołu Piękni i Młodzi, który rozpoczął koncert dość późno, bo dopiero około godziny 22.00.

Uczestnicy zabawy entuzjastycznie reagowali na muzykę ze sceny, choć zespół ten nie wzbudził aż tak entuzjastycznego zapału i tak wielkich tłumów jak rok temu występ Zenka Martyniuka. Dzięki temu było bezpiecznie i można było się poruszać a nawet tańczyć, co pozytywnie wpłynęło na atmosferę zabawy.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpił Krzysztof Mordwa ze swoim zespołem Kristars, a później Zbigniew Lorenc z zespołem Dass. W ciągu dnia mogliśmy oglądać występy lokalnych artystów: Młode Kurpie, Grupa Akrobatyczna Salto, dzieci z Przedszkola Samorządowego, Zespół Folklorystyczny Kurpie, Marysia Małkowska i inni. Ogólnie Dzień Jednorożca przebiegł w sielankowej atmosferze przy bardzo ładnej pogodzie, co jest istotne o tyle, że deszcz padał poprzedniego dnia wieczorem i następnego dnia od rana. Pochwalić trzeba organizatorów, tj. Gminą Bibliotekę Publiczną i służby gminne za bardzo dobry program, porządek i bezpieczeństwo. Dodatkowe atrakcje w postaci m.in. wesołego miasteczka, obecności Automobilklubu Warszawa, rycerskiej grupy rekonstrukcyjnej czy też malowanie twarzy wprowadziły nastrój pikniku rodzinnego. Fotorelację z Dnia Jednorożca można obejrzeć na stronie Facebook Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu a nagrania video niektórych występów na stronie Facebook Stowarzyszenia Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej.

Krzysztof Iwulski

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments