Nietypowa kolizja dwóch rowerzystek. Interweniowała policja

Do niecodziennej kolizji doszło w poniedziałek, 1 lipca, kiedy to zderzyły się ze sobą dwie rowerzystki. Jedna z nich została zabrana do szpitala.

 

W poniedziałek (1 lipca) po godz. 14.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch rowerzystek. Do kolizji doszło na ul. 1 Maja w Makowie Mazowieckim.

– Funkcjonariusze ustalili, że 73-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i zderzyła się z 39 – letnią kobietą jadącą prawidłowo drugim rowerem – przekazuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

– Jedna z kobiet zabrana została do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń – dodaje.

Policja apeluje do rowerzystów o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, by nie dochodziło do podobnych sytuacji.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemord
Waldemord
22 dni temu

A to stary podpłomyk , jeżdżą sobie jak chcą , i tylko na młodych bluźnią ,że to młodzi źle jezdzą , powinna dostać za kare parę pompek od rowera, i siedzieć wnuki bawić , a nie wozić się Wigry po dzielni. Uszkodziła młode nie winne dziewczę ,które nie jeden raz mogło by się stuknąć jeszcze ,ale nie na rowerze.

Nieprzepisowy
Nieprzepisowy
22 dni temu

Szanuję, że przynajmniej jechały po jezdni/ścieżce, a nie po chodniku, gdzie się CHODZI, albo trzeba jechać z prędkością nie wyższą niż pieszy na tymże chodniku i zawsze ustąpić pieszemu. Chodnik to też nie bieżnia do biegania.

Zabawną ilustrację wybrała redakcja – z pustą flaszką w koszyku.