Nieszczęśliwy wypadek w przasnyskim KEN-ie. Mężczyzna spadł z wysokości – trafił do szpitala

Na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu doszło dziś (13.07.2023r.) do nieszczęśliwego wypadku. Pracownik szkoły podczas wykonywania prac porządkowych spadł z drabiny. Trafił do szpitala.

 

W czwartek, 13 lipca o godz. 10.26 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu otrzymali informację o wypadku na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej. Na miejsce akcji zadysponowano dwa zastępy PSP.

– Wpłynęła do nas informacja, że mężczyzna w wieku około 50 lat spadł z drabiny. Potrzebna była pomoc w ewakuacji poszkodowanego z miejsca zdarzenia – informuje asp. Adam Mikołajewski, starszy dyżurny stanowiska kierowania KP PSP w Przasnyszu.

 

O szczegółach sprawy mówi nam dyrektor liceum Piotr Kołakowski.

– Poszkodowany to pracownik naszej szkoły. Spadł z drabiny podczas prac porządkowych, które trwają obecnie na terenie naszej placówki. Był to po prostu nieszczęśliwy wypadek. Nasz pracownik był przytomny i został przetransportowany do szpitala – wyjaśnia.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
on2009
on2009
10 miesięcy temu

Jeśli nie miał szkolenia bhp i nie posiadał aktualnego zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na wysokości to ktoś może mieć ciepło