Niepodległościowy turniej darta rozstrzygnięty

10 listopada w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przasnyszu rozegrano turniej darta. Organizatorem było Przasnyskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe Rodzin Abstynenckich „Orlik”.

 

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Do rywalizacji zgłosiły się 22 osoby.

– Niszowe sporty są szansą dla naszego miasta, aby ściągać coraz lepszych zawodników z całej Polski i promować nasze miasto. Wśród nich są m.in Błażej (który zaczynał u nas przygodę z turniejami jako dziecko) – a dziś rywalizuje w młodzieżowych turniejach ogólnopolskich. Kolejny młody talent – Kacper, pojawił się dziś w rywalizacji z dorosłymi i szło mu całkiem nieźle. Jacek Kowalski to już klasa sama w sobie. Wygrywa turniej za turniejem i powoli puka do bram największych zawodów darta w Polsce – komentował burmistrz Łukasz Chrostowski.

Wyniki:

  1. miejsce Jacek Kowalski
  2. miejsce Maciej Kwiatkowski
  3. miejsce Maciej Nowak
  4. miejsce Jan Kalinowski

 

guest
0 komentarzy