„Nieobecni?” – koncert ku pamięci artystów, którzy odeszli

Na początku listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu odbędzie się koncert „Nieobecni?”. Obowiązują zapisy.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza na koncert pn. „Nieobecni?” w wykonaniu Piotra Goljata z zespołem. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada (wtorek) o godz. 18.00.

– Koncert „Nieobecni?”, to projekt poświęcony pamięci artystów, których zabrakło wśród Nas. Muzycy zaprezentują utwory: Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Bogusława Meca, Zbigniewa Wodeckiego i kompozycje Piotra Goljata do słów: Juliana Tuwima, Jonasza Kofty i Jerzego Kozarzewskiego. To bardzo klimatyczny, nastrojowy i wzruszający koncert – informuje biblioteka.

Śpiewającemu i grającemu na fortepianie Piotrowi Goljatowi towarzyszyć będą: Sebastian Ruciński na gitarze i Piotr Górka na kontrabasie. Wszyscy muzycy są absolwentami Instytutu Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej. Grają ze sobą od 15 lat, na co dzień jako zespół towarzyszą wybitnym gwiazdom estrady, m.in. Elżbiecie Adamiak, Jerzemu Filarowi, Andrzejowi Poniedzielskiemu.

Zapisy:

  • telefonicznie: 502 087 037
  • mailowo: mbp.przasnysz@gmail.com
  • osobiście w oddziale dla dorosłych (biblioteka główna)

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments