Niedziela na Rynku Miejskim – animacje i teatr dla dzieci

W niedzielne popołudnie, 28 sierpnia na Rynku Miejskim czekało na dzieci niemało atrakcji. Były gry i zabawy sportowe, animacje i teatr dla dzieci.

 

W niedzielę, 28 sierpnia na przasnyskim rynku w ramach „Weekendu z kulturą” na dzieci czekało sporo atrakcji. Od godziny 14.00 pracownicy Federacji ROSA wraz z organizacjami członkowskimi: Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Jestem” oraz Przasnyskim Stowarzyszeniem Rodzin Abstynenckich „Orlik” poprowadzili gry i zabawy. Rodziny z dziećmi brały udział w grze miejskiej, która polegała na rozwiązaniu zadania i odnalezieniu skarbu. Wszyscy uczestnicy gry otrzymali nagrody. Nie brakowało także zabaw rozwijających sprawność ruchową dzieci.

 

O godzinie 16.00 z kolei na rynku pojawił się Teatr Maska z Krakowa. Najmłodsi mieszkańcy obejrzeli spektakl „Prastara Książnica – Skarb i tajemnica”. Na wydarzenie zaprosiło Muzeum Historyczne w Przasnyszu.

Wydarzenia mogło odbyć się dzięki pozyskanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przasnyszu dotacji z Programu BLISKO, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury oraz dotacji przekazanej Bibliotece przez Powiat Przasnyski.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments