Niedrożne odpływy w ul. Kwiatowej i Miodowej w Przasnyszu

Mieszkańcy ulicy Kwiatowej i Miodowej w Przasnyszu zgłosili się do radnego Jarosława Włodarczyka, by ten zainterweniował w Urzędzie Miasta Przasnysz w sprawie problemów z odprowadzaniem wód deszczowych z tych ulic.

 

Jak zauważył radny Jarosław Włodarczyk, podczas ostatniej sesji Rady Miasta Przasnysz, mieszkańcy ulicy Kwiatowej oraz ulicy Miodowej w Przasnyszu mają poważny problem z odpływem wód deszczowych. Według niego wina leży po stronie projektanta lub wykonawcy ulicy.

– Byłem tam, sprawdzałem, podejrzewam, że problem powstał ze względu na niewłaściwie wykonanie przez projektanta albo wykonawcę drogi – mówił radny Włodarczyk.

 

Dodał, że problemy należy zająć się natychmiast ze względu na nadchodzącą jesień.

– Według mnie trzeba tam jechać i to poprawić. Przede wszystkim teraz, kiedy zbliża się jesień. Mieszkańcy potrzebują, aby te odpływy były drożne – dodał radny.

 

j.b.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
imie
imie
12 dni temu

na miodowej? tam nie bylo remontu od lat, ciekawe.

Bobi
Bobi
11 dni temu

Proponuję przyjrzeć się ulicy Kolejowej. Studzienki się pozapadały, na wysokości Zespołu Szkół zawsze stoi woda w rowie a asfalt drogi zaczyna się również zapadać. Stan drogi znacząco pogorszył się podczas remontu ronda na Piłsudskiego. Jeśli to miała być obwodnica to dziękuję bardzo.