Niecierpliwy kierowca pobił pracownika firmy wykonującej prace remontowe na drodze

Pracownicy firmy wykonującej prace remontowe na odcinku krajowej siódemki, zaalarmowali patrol policji, że ich kierujący ruchem kolega został pobity przez kierowcę i pasażera osobowego Volkswagena. Policjanci zatrzymali jednego z podejrzanych, drugi sam zgłosił się do mławskiej komendy.

 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, przed południem.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów, 48-letni pracownik firmy wykonującej prace remontowe na odcinku krajowej siódemki, który kierował ruchem, zatrzymał volkswagena zbliżającego się od strony Wiśniewa. W tym czasie ruch dla tego pasa jezdni był zablokowany – informuje Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

 

– Kierowca i pasażer wysiedli z samochodu. Między nimi, a pracującym na drodze mężczyzną doszło do kłótni. Pasażer pchnął kierującego ruchem na ogrodzenie z drutu, a kierowca uderzył go gumową rurką. Następnie kierowca i pasażer odjechali. Pracownik firmy doznał lekkich obrażeń ciała. Kierowca volkswagena już chwilę po zgłoszeniu został zatrzymany przez interweniujący patrol. Pasażer zgłosił się do komendy sam – dodaje.

Wczoraj, 42-letni kierowca, mieszkaniec pow. mławskiego usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu, natomiast 32-letni pasażer, mieszkaniec pow. ciechanowskiego, zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Obaj złożyli wyjaśnienia. Trwają dalsze ustalenia.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amator
Amator
1 rok temu

Trochę się nie dziwię. Dziś na trasie do Ciechanowa ograniczenia do 40 nawet 30 ze względu na sypki piasek .. tylko tego piasku nigdzie nie widać. Efekt? Na tej 30 ludzie przekraczali dozwoloną prędkość trzykrotnie i więcej.
Poza tym to nastawiali znaków z dzikimi zwierzętami. Chyba nie ma odcinka poza wsiami gdzie by nie obowiązywał. Efekt będzie podobny jak wyżej nikt nie będzie tego brał na poważnie.