Niebawem otworzą McDonald’s w Mławie

Budowa mławskiego McDonald’sa jest już na ukończeniu. Jeszcze dziś nad budynkiem górować będzie słup reklamowy z charakterystycznym „McCafe” oraz żółte „M”, będące logiem amerykańskiego giganta fast food.

 

Według nieoficjalnych informacji obiekt ma być otwarty już na początku lipca. Wkrótce mieszkańcy powiatu przasnyskiego będą mogli wybrać się nie tylko do McDonald’s w Ciechanowie i Pułtusku, ale także w Mławie. Najbliższe KFC znajdziemy w Ostrołęce i Płońsku.

 

 

 

Sprawdź również
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adriano
Adriano
1 rok temu

a co tam dobrego w Przasnyszu? To miasteczko nie jest atrakcyjne dla żadnych poważnych inwestorów, a władze nic z tym nie robią.

Mati
Mati
1 rok temu
Reply to  Adriano

A mieli walić drzwiami i oknami. Spokojnie, przed wyborami znów zaczną. Z takim samym efektem jak teraz.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Adriano

Jeśli obecność McDonalds jest dla Ciebie miarą rozwoju cywilizacyjnego, to gratuluję. Tyle tylko że w wielu krajach to knajpa dla biedoty.
W Przasnyszu za podobne pieniądze możesz zjeść przyzwoity posiłek. A nie plastikową bułkę z okruchami sałaty i kotletem z MOM.

Adriano
Adriano
1 rok temu

Kolego obecność McD nie jest miarą rozwoju, ale jakby nie patrzeć daje dodatkowe miejsca pracy. Dodatkowo, po co mieszkańcy powiatu Przasnyskiego mają jeździć do sąsiednich miejscowości? Zjedzą w MCD, pójda na lody w rynku, kupią coś w lokalnym sklepie. Zawsze zostawią jakieś pieniążki u lokalnych przedsiębiorców. Tak samo z resztą sprawa wygląda np z galerią, plażą, basenem i innymi atrakcjami. Jeździmy zostawiać pieniądze w sąsiednich powiatach, przez co u nas nigdy nie będzie dobrze.

Moje imię 44
Moje imię 44
1 rok temu

Niebawem pół Przasnysza będzie się tam stołować

mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu

McD jest już w Ciechu, Mławie i Ostrołęce, więc w Przasni musiało by powstać coś odmiennego, np. KFC abyśmy nie tylko my jeździli do… ale i inni do nas… jednak raczej 'marneee szanseee’ żeby ktoś w dobie takiego stanu gospodarki rzucił się na inwestycje tego typu, choć przy krajówce na strefie byłaby okupowana jak McD w Ciechanowie

booster
booster
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

dokładnie tak , na strefie przy krajówce byłoby oblężenie maca

Aspi
Aspi
1 rok temu
Reply to  booster

Chorzele też mają strefę przy krajowe może tam

Mati*
Mati*
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Gdybyśmy mieli obwodnicę w Przasnyszu to pewnie jakiś inwestor paliwowy plus z fastfoodem by się znalazł aby pobudować się przy niej. W okresie letnim pełno warszawiaków i nie tylko przebija się przez Przasnysz na mazury

Last edited 1 rok temu by Mati*
taaaaa
taaaaa
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Mac jest także w Pułtusku, a ma być w Szczytnie, dodatkowo w Szczytnie są rozmowy z KFC. Tylko Przasnysz jest omijany szerokim łukiem. Zawsze to praca, zawsze inwestycja, a takie jak MAC i KFC to raczej stawiane są w miejscach strategicznych z potencjałem. Zawsze też ludzie w trasie się zatrzymują bo wolą maca niż parówkę z orlenu. Przegrywamy wszystko ze wszystkimi.

Normal
Normal
1 rok temu
Reply to  taaaaa

Dodam do tego co napisałeś, że KFC interesuje się Mławą po oddaniu nowej S7