Nie dostosowywał prędkości, uderzył w przepust i dachował

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy 27 lutego w miejscowości Dąbrówka. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał z drogi uderzył w betonowy przepust i drzewo, a następnie dachował.

 

27 lutego o godz. 23.00 dyżurny makowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Dąbrówce.

– Policjanci dotarli na miejsce jako pierwsi. Udzielili pomocy poszkodowanemu 40 – letniemu kierującemu zakleszczonemu w pojeździe – informuje Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

W toku kolejnych czynności policjanci wstępnie ustalili, że kierujący passatem jadąc w kierunku Czerwonki na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze zjechał na pobocze u uderzył w betonowy przepust, drzewo, a następnie dachował.

 

– Kierujący był trzeźwy. W wyniku poniesionych obrażeń został zabrany przez załogę pogotowia do szpitala. Na szczęście okazało się, że obrażenia jakich doznał nie zagrażały jego życiu i zdrowiu – dodaje rzeczniczka.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
amator
amator
1 rok temu

Kierowcy apelują o zachowanie dróg w wysokim standardzie zimowego utrzymania jeszcze 2 tygodnie. Spychacze się nie przepracowały w tą zimę może jeszcze są środki.