Nauczycielka z przasnyskiej „Dwójki” zmaga się z rakiem. Szkoła apeluje o pomoc

Drodzy rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. H Sienkiewicza w Przasnyszu i wszyscy inni dobrego serca – tak swój apel o pomoc dla jednej z nauczycielek chorej na raka, rozpoczyna społeczność szkolna przasnyskiej „Dwójki”.

 

„Nasza koleżanka pani Małgorzata Olszewska, nauczycielka nauczania początkowego, od czterech miesięcy toczy walkę z rakiem piersi. Objęta jest ograniczonym leczeniem proponowanym przez NFZ, ale istnieje kosztowna możliwość dodatkowego leczenia – informuje Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu.

„Jest po mastektomii i czeka ją kolejna operacja. Oprócz tego chemioterapia i immunoterapia. Pani Małgosia chciałaby skorzystać z istniejących możliwości dodatkowego leczenia. Niestety sposoby te są płatne i bardzo kosztowne” – podaje placówka i zwraca się o wsparcie.

 

„My jako szkoła chcemy zorganizować kiermasz i zbiórkę pieniędzy na rzecz koleżanki” – czytamy.

Osoby, które chciałyby wesprzeć panią Małgorzatę w walce z chorobą, mogą to zrobić w trakcie spotkań z rodzicami w dniach 23 i 24 listopada.

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wega
Wega
16 dni temu

Do czego to doszło, aby żebrać o życie, pomimo że płacimy tak wysokie składki zdrowotne.Trzymamy kciuki pani Małgosiu, będzie dobrze,wiara czyni cuda

Ait
Ait
15 dni temu
Reply to  Wega

Bezmyślne rozdawnictwo, bezkarni aferzyści, przekręty na respiratorach, wyborach kopertowych, dodatki węglowe itp itd – ile można uratować żyć.

Kropa
Kropa
15 dni temu

Jest jakaś zbiórka online żeby co nieco wpłacić?

Bolesław
Bolesław
15 dni temu
Reply to  Kropa

właśnie może jest konto na wpłaty?