Nauczyciele bibliotekarze spotkali się w bibliotece i na strzelnicy

W czwartek odbyło się spotkanie nauczycieli bibliotekarzy „NPRCz – dobre praktyki na przykładzie biblioteki ZSP w Przasnyszu”.

 

„Dzięki uprzejmości Michała Mocka – nauczyciela bibliotekarza z Zespół Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu gościliśmy w bibliotece szkolnej” – relacjonuje Biblioteka Pedagogiczna.

„Omówione zostały kwestie formalne związane z pozyskiwaniem funduszy dla bibliotek szkolnych, przedstawiono bibliotekę szkolną – dawniej i dziś. Wszyscy uczestnicy spotkania podziwiali metamorfozę biblioteki, która została wyposażona w nowe regały, stoliki, krzesła, sofy oraz literaturę dla młodzieży. Ogromnym wsparciem we wszystkich działaniach związanych z remontem, renowacją oraz uatrakcyjnieniem lokalu biblioteki jest dyrekcja placówki. Gratulujemy doskonałej współpracy na linii dyrektor szkoły – nauczyciel bibliotekarz” – przekazuje instytucja.

Na zakończenie spotkania na bibliotekarzy czekała niespodzianka – możliwość skorzystania ze strzelnicy wirtualnej, która znajduje się tuż obok biblioteki szkolnej.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments