Natalia Ruszczyńska z Przasnysza otrzymała aparaty słuchowe

Natalia Ruszczyńska od urodzenia zmaga się z niedosłuchem przewodzeniowym obustronnym, znacznego stopnia w uchu prawym i umiarkowanego stopnia w uchu lewym. Na rzecz dziewczynki prowadzona była zbiórka środków. Natalia potrzebowała aparatów słuchowych. Te dzięki zebranej kwocie udało się kupić.

 

Natalia ma wadę wrodzoną ucha zewnętrznego pod postacią mikrocji i atrezji przewodu słuchowego prawostronnego. Są to bardzo poważne wady słuchu. Natalia ma brata bliźniaka Maćka, który też ma niedosłuch obustronnym w stopniu lekkim oraz autyzm atypowy. Natalia znajduje się pod opieką Światowego Centrum Słuchu w Klinice Audiologii i Foniatrii w Kajetanach.

W czwartek, 19 stycznia Stowarzyszenie Arena Dobra poinformowało, że dziewczynka ma już aparaty słuchowe, na zakup których prowadzona była internetowa zbiórka.

 

– Dziś spełniło się marzenie rodziców Natalki – dziecko otrzymało aparaty słuchowe. Ich zakup był możliwy dzięki Wam, ponieważ nie przeszliście obojętnie obok wołania o pomoc dla niej. Dziękujemy Wam wszystkim w imieniu swoim oraz rodziców Natalki za okazane serce, za wsparcie, za to, że daliście jej szansę na normalne funkcjonowanie – napisało stowarzyszenie w mediach społecznościowych.

– Kwota, która pozostała na zbiórce, będzie  przeznaczona na rehabilitację, której Natalka nadal bardzo potrzebuje.

Dziewczynkę można wspierać nadal poprzez wpłacanie środków na rehabilitację i dalsze leczenie.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments