Nasze serca biją w rytmie serca Gabrysi!

Mówimy, że życie jest bezcenne, najważniejsze jest zdrowie bo właściwie nie można go tak do końca kupić. W przypadku Gabrysi została wyznaczona kwota za zdrowie. 250 tysięcy złotych…

Takich pieniążków potrzebuje Gabrysia i jej rodzice po to, by w końcu zacząć normalnie funkcjonować, a co najważniejsze żyć.

Historia Gabrysi bardzo mnie urzekła. Jest prześliczną dwudziestomiesięczną księżniczką, która urodziła się razem ze swoją siostrą Zuzią z ciąży bliźniaczej. Niestety została u niej rozpoznana poważna wada serduszka. Przeszła już dwie poważne operacje.

Gabrysia jest bardzo energicznym i uśmiechniętym dzieckiem, aż ciężko pomyśleć jak poważna choroba siedzi w jej serduszku.

Szansą na zdrowie i życie Gabrysi jest operacja. Gabrysię  będzie operował lekarz Adriano Carotti w szpitalu, gdzie miał trafić Alfie Evans z Wielkiej Brytanii, o którym ostatnio było bardzo głośno. Wierzymy, że dobro  personelu szpitala w Watykanie nas dotknie. Wiemy, że już niedługo nasza Gabrysia będzie zdrowa. – mówi Brygida, mama Gabrysi.

W pomoc zaangażowało się już wiele osób z całej Polski i nie tylko. Gwiazdy nagrywają filmiki, które zachęcają do wpłat na rzecz Gabrysi. W wielu miejscach organizowane są różne akcje mające na celu zbiórkę środków by zasilić konto fundacji. W Przasnyszu planujemy kilka imprez zachęcających do wpłat. W maju będzie to m.in. Maraton Fitness, Turniej piłki nożnej, Impreza Więcej Wiem o transplantologii,  kiermasze w szkołach. O wszystkich imprezach będziemy pisać na bieżąco na naszym portalu.

Wiele osób zaangażowało się w akcję W RYTMIE SERCA GABRYSI, gdzie robiąc sobie zdjęcie lub wstawiając samo to hasło,  nominowało swoich znajomych do wpłat. Dziękujemy wszystkim za udział i rozpowszechnianie informacji o Gabrysi. W akcję włączył się też Starosta Przasnyski  Zenon Szczepankowski. Z tego miejsca dziękuje Panu Staroście za wsparcie naszej akcji.  Dziękuję wszystkim, którzy nie przechodzą obojętnie i wspierają nasze działania.

Od kilku dni na stronie https://www.facebook.com/DobreLicytacje/ możemy wylicytować, przekazać na licytację przedmioty i usługi. Wszystkie pieniążki wesprą fundacyjne konto Gabrysi. Musimy działać jak najszybciej. Do końca zbiórki brakuje ponad 140 tysięcy złotych. Naszą cegiełkę w postaci licytacji oraz innych zbiórek postaramy się przekazać jak największą. Zapraszamy wszystkich na stronę, gdzie wspierając malutką księżniczkę równocześnie możemy nabyć jakąś fajną rzecz.

Zapraszamy również do wpłat na konto Gabrysi:  rik.gabrysiagrono.pl

 

Karolina Burdach red. Infoprzasnysz


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments